Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

В умовах сьогодення бізнес регулярно потерпає від дій правоохоронних органів. Не секрет, що найчастіше злочинами, в яких підозрюються і за які переслідуються в кримінальних процесах представники бізнесу –  ухилення від сплати податків, фіктивне підприємництво, шахрайство з фінансовими ресурсами, легалізація доходів одержаних злочинним шляхом, привласнення чи розтрата чужого майна, самовільне зайняття земельних ділянок та самовільне будівництво, перешкоджання законній господарській діяльності, протиправне заволодіння майном підприємства, доведення до банкрутства. Також актуальними сьогодні є рейдерські захоплення бізнесу.

Оскільки значна частина професій пов’язана з ризиком настання негативних правових наслідків, тому відхилення від вимог закону може потягнути за собою кримінальну відповідальність для таких осіб. В першу чергу, втягнення в кримінальний процес стосується керівників підприємств, бухгалтерів, державних службовців.

Звинувачення можуть бути як цілком обґрунтованими, так і надуманими. Як показує практика, не завжди керівництво підприємства чи працівники справедливо звинувачуються в тих чи інших діяннях.

Самостійно довести свою невинність, не володіючи спеціальними знаннями та практичним досвідом у галузі кримінального права – справа ризикована.

На сьогоднішній день ніхто не застрахований від втягнення у кримінальний процес, проведення обшуків на підприємстві, виїмки речей та документів, від незаконних затримань та тримання під вартою, порушення права на захист, невиконання судового рішення.

Обшуки на підприємствах, виїмка речей та документів під час тимчасового доступу, затримання особи часто проводиться з порушенням закону. Наприклад, обшуку піддаються приміщення, які прямо не вказані в ухвалі слідчого судді, під час обшуку вилучаються документи і речі, що не відносяться до справи. Саме тому якнайшвидше залучення адвоката надасть можливість вчасно виявити порушення закону з боку правоохоронців та захистити інтереси бізнесу.

Адвокат заявить клопотання з усіх питань, які мають важливе значення для клієнта (це можуть бути клопотання про зміну запобіжного заходу, зміну кваліфікації діянь, в скоєнні яких підозрюється підзахисний, про закриття кримінального провадження, про провадження окремих слідчих дій, про витребування доказів і т.п.). Адвокат оскаржить дії/бездіяльність або рішення слідчого чи прокурора, візьме активну участь у доведенні незаконності дій/бездіяльності або рішення правоохоронців, проведе роботу з доказами: перевірить кожний доказ на предмет належності його до справи і допустимості, ініціює визнання доказів недопустимими, якщо вони здобуті з порушенням закону.

Адвокати АО Winnerlex спеціалізуються на наданні правової допомоги у кримінальних процесах по злочинам, які стосуються бізнесу, надають допомогу як підозрюваному чи обвинуваченому, так  і постраждалому, свідку, а також цивільному позивачу та відповідачу у кримінальному провадженні стосовно відшкодування заподіяної злочином шкоди.

Наші адвокати нададуть кваліфіковану допомогу та забезпечать Ваш захист під час обшуку, виїмки речей та документів під час тимчасового доступу, оскаржать тримання під вартою, нададуть Вам правову допомогу при проведенні слідчих дій з Вашою участю, що забезпечить законність (включаючи перевірку правильності складання протоколу), дотримання Ваших прав, дозволить встановити фактичні дані, що цікавлять захист, а також нададуть допомогу, починаючи з затримання і першого допиту, так і під час розгляду кримінального провадження в суді.

Фахівці:
prev
next
Послуги
Наші професійні переваги
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного спрямування, тому акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об'єднує адвокатів зі стажем роботи понад 40 років, в тому числі в контролюючих та правоохоронних органах.
ЕФЕКТИВНІСТЬ високий показник позитивно вирішених юридичних задач підтверджується довірою наших постійних клієнтів.
НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД знаходимо оптимальну стратегію з використанням нестандартних прийомів для захисту наших клієнтів.
ПРОЗОРІСТЬ ми завжди заздалегідь оцінюємо запит клієнта і визначаємо реальні перспективи можливості позитивного вирішення питання і вартість нашої правової допомоги.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ персоніфікована і повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів і радників.
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ захист інформації клієнта в режимі адвокатської таємниці; наявність права направлення обов’язкових для відповіді адвокатських запитів з метою отримання інформації, потрібної для вирішення питання клієнта.
ЛОЯЛЬНІСТЬ для постійних клієнтів застосовуємо гнучку систему знижок і вводимо індивідуальні умови обслуговування.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД наші адвокати не користуються загальними шаблонами, а підбирають особливий підхід до вирішення конкретної ситуації і створюють окрему для кожного клієнта стратегію захисту.
ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks