Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

В умовах України постачання товарів в інші країни або, навпаки, імпорт товару із закордону, є доволі складним процесом. Ефективні консультації з митних питань мають велике значення для збереження конкурентних переваг фірми, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність. Компанії-експортери, які намагаються зайняти певну долю на ринку збуту за межами країни, або які, навпаки, здійснюють імпорт товару, нерідко стикаються з проблемами під час перетину товарами митного кордону України. Той, хто хоч раз стикався з митним оформленням товарів, знає, наскільки це непроста процедура, яка являє собою ланцюг складних та пов’язаних між собою дій, для виконання яких необхідно знати та вміти застосовувати на практиці не тільки митне право, але й інші галузі законодавства.

Юридичні труднощі, з якими стикається бізнес у митній сфері, є різноманітними, починаючи від вимог працівників митниці про надання додаткових, не передбачених законом, документів та затримання завершення митного оформлення товару, закінчуючи необґрунтованим завищенням митної вартості товару та безпідставним присвоєнням товару іншого коду. Всі ці спірні питання бізнес може спробувати вирішити самостійно, але, зважаючи на відсутність необхідних знань митного законодавства та практичного досвіду його правильного застосування, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності не можуть прийняти вірні рішення для розв’язання митних питань. Зважаючи на вказане, найбільш правильним кроком у такому випадку є залучення адвокатів, які спеціалізуються на митному праві. Для отримання кваліфікоаної консультації.

Наші експерти здатні розробити індивідуальний алгоритм вирішення різноманітних митних проблем, передати необхідний набір інформації внутрішнім співробітникам компанії, які взаємодіють з митницею. Консультації з митних питань адвокатів АО WinnerLex допоможуть у стислі строки надати кваліфіковану та ґрунтовну письмову відповідь з усіх митних питань, які у Вас виникнуть.

Фахівці:
prev
next
НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ З МИТНИХ ПИТАНЬ включає в себе широкий спектр послуг, серед яких можна виділити:

надання письмових консультацій при розмитненні товарів;

надання консультацій у випадках недекларування майна;

надання консультацій з приводу повернення конфіскованого майна;

надання консультацій щодо повернення митних та інших платежів, помилково або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами;

попереднє консультування юридичних осіб з приводу переміщення товарів через митний кордон України в режимі експорту, імпорту, тимчасового ввезення, транзиту;

опис ключових митних ризиків, надання рекомендацій щодо дотримання митного законодавства та усунення або зменшення виявлених митних ризиків;

юридична експертиза зовнішньоекономічних контрактів на поставку товарів та товаросупровідних документів у взаємозв’язку з митним оформленням товарів;

складання відповідей на консультації митного органу, запитів, заяв та інших документів правового характеру під час проведення митницею консультування з питань митної справи.

Чому нам слід довіряти
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні митних спорів.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ наші спеціалісти мають багаторічний досвід юридичного супроводження діяльності підприємств середнього та великого бізнесу, тому ми розуміємо Ваші потреби як ніхто інший та маємо достатньо досвіду для успішного вирішення самих складних правових питань наших Клієнтів. Адвокати АО WinnerLex є постійними активними учасниками форумів та семінарів з митного права, тому одними з перших дізнаються про найновіші тенденції у цій галузі.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ відстеження нами поточних змін у митне законодавство, а також огляд актуальної судової практики адміністративних судів у сукупності з вже накопиченим практичним досвідом супроводження митних спорів дозволяє застосувати комплексний і завжди актуальний підхід при вирішенні митних спорів.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
ДОСВІД команда АО WinnerLex має багатий досвід успішного вирішення великої кількості митних спорів різноманітних категорій та рівнів складності.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ одним із напрямів діяльності АО WinnerLex є вирішення спорів, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, у тому числі митних спорів, оскільки метою нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто виникають
Що собою являє процедура консультування митним органом з питань митної справи?

Згідно статті 21 Митного кодексу України консультації з питань практичного застосування окремих норм митного законодавства України надаються митницями за місцем розташування підприємств (за місцем проживання громадян), в усній, письмовій або, за бажанням заінтересованої особи, електронній формі у строк, що не перевищує 30 календарних днів, наступних за днем отримання відповідного звернення. Консультація з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань митної справи має індивідуальний характер і може використовуватися виключно особою, якій надано таку консультацію.

Чи може бути притягнуто до відповідальності особу, яка діяла у відповідності до наданої митним органом консультації, яка потім була змінена або скасована?

Особу, яка діяла відповідно до консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань митної справи, наданої в письмовій або електронній формі, а також до узагальненої консультації, не може бути притягнуто до відповідальності, зокрема, на підставі того, що у подальшому такі консультації були змінені або скасовані.

Чи можна оскаржити надану митницею консультацію з питань практичного застосування окремих норм митного законодавства?

Консультація з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань митної справи може бути оскаржена до органу вищого рівня в порядку, визначеному Митним кодексом України, або до суду як правовий акт індивідуальної дії, якщо вона, на думку заінтересованої особи, суперечить нормам відповідного акта законодавства. Визнання судом такої консультації недійсною є підставою для надання нової консультації з урахуванням висновків суду.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks