Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Успішне здійснення господарської (підприємницької) діяльності на не може обійтися без юридичного супроводу професійними фахівцями в галузі права.

Вся без виключення діяльність фірми, починаючи від її створення, повинна здійснюватися у відповідності до вимог закону. Укладання комерційних договорів, оренда офісних чи виробничих приміщень, використання торговельної марки, пред’явлення претензій контрагентам – все це має відбуватися в межах законодавчого поля. Та навіть ліквідація компанії вимагає здійснення цілого ряду юридично значимих дій.

Кожний керівник стикається з проблемами, викликаними неналежними діями контрагентів і недобросовісних конкурентів, тиском з боку банківських установ, сплатою штрафних санкцій та компенсацією збитків. Доволі часто одне невірне з точки зору закону рішення може призвести до багатомільйонних фінансових втрат. Прийняття того чи іншого бізнес-рішення додатково ускладнюється великою кількістю законів та підзаконних актів, що регулюють певні сфери господарської діяльності, а також постійною зміною законодавства, що позбавляє правової визначеності при веденні бізнесу.

Фахівці АО WinnerLex накопичили багатий досвід ефективного вирішення різноманітних юридичних питань, які виникали у наших клієнтів під час здійснення ними господарської діяльності, а також відстежують останні зміни у законодавство, тому ми використовуємо завжди актуальний та ефективний підхід при вирішенні поставлених перед нами задач. У АО WinnerLex працюють фахівці, які спеціалізуються на різних галузях права – господарському, цивільному, податковому, митному, кримінальному праві, що дозволяє використовувати комплексний підхід до вирішення юридичних питань наших Клієнтів. Наприклад, оцінюючи договір купівлі-продажу нерухомості, ми можемо виявити та оцінити не тільки поточні ризики, але і можливості виникнення судових спорів в майбутньому, наявні податкові ризики.

Однією з конкурентних переваг АО WinnerLex є B2B-орієнтованість: ми є спеціалізованою юридичною компанією, яка забезпечує ефективний захист прав і інтересів бізнес-клієнтів в найбільш чутливих сферах господарських і державно-приватних правовідносин.

Професіонали АО WinnerLex якісно відстоюють інтереси своїх клієнтів у випадках виникнення спірних ситуацій як з контрагентами, так і з контролюючими органами.

Основною метою нашої роботи з юридичного забезпечення господарської діяльності підприємств є комфортне ведення бізнесу нашими Клієнтами без їх відволікання на питання, які можуть бути вирішені компетентними юристами, оскільки ціллю нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів. З цієї причини в своїй роботі ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб оперативно прогнозувати можливі правові ризики у бізнес-проектах наших Клієнта та мінімізувати їх негативні наслідки.

АО WinnerLex здійснює як систематичну комплексну правову підтримку поточної господарської діяльності бізнес-структур Клієнтів, так і юридичний супровід під час реалізації окремих завдань і проектів.

Фахівці:
prev
next
Послуги
ЧОМУ НАМ СЛІД ДОВІРЯТИ
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного спрямування, тому акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об'єднує адвокатів зі стажем роботи понад 40 років, в тому числі в контролюючих та правоохоронних органах.
ЕФЕКТИВНІСТЬ високий показник позитивно вирішених юридичних задач підтверджується довірою наших постійних Клієнтів.
НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД знаходимо оптимальну стратегію з використанням нестандартних прийомів для досягнення цілей Клієнта.
ПРОЗОРІСТЬ ми завжди заздалегідь оцінюємо запит Клієнта і визначаємо реальні перспективи можливості позитивного вирішення питання і вартість нашої правової допомоги.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ персоніфікована і повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів і радників.
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ захист інформації Клієнта в режимі адвокатської таємниці; наявність права направлення обов’язкових для відповіді адвокатських запитів з метою отримання інформації, потрібної для вирішення питання Клієнта; компенсації судових витрат на правову допомогу адвоката у випадку необхідності звернення до суду.
ЛОЯЛЬНІСТЬ для постійних Клієнтів застосовуємо гнучку систему знижок і вводимо індивідуальні умови обслуговування.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД наші адвокати не користуються загальними шаблонами, а підбирають особливий підхід до вирішення конкретної ситуації і створюють окрему для кожного Клієнта стратегію захисту.
ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks