Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

В нашій країні законодавство та практика його застосування змінюються так швидко, що крилатий вислів “незнання законів не звільняє від відповідальності, а знання нерідко звільняє” стає все більш і більш актуальним.

Чи є знайомою для Вас ситуація, коли Ви зіткнулися з проблемою юридичного характеру і не розумієте як її вирішити? Або Вам загрожує судова тяжба або ви самі плануєте подати позов до суду, але не знаєте, з чого слід розпочинати? Чи хочете відстояти свої права в суперечці з державним органом, але сумніваєтеся у своєму успіху? У цьому випадку оптимальним виходом буде юридична консультація у досвідченого фахівця.

Юридична консультація – одна з правових послуг, що найбільше користується попитом, оскільки дозволяє отримати Клієнту готовий алгоритм дій для конкретної правової ситуації.

У процесі консультування наші адвокати відповідають на питання, аналізують ситуацію і дають прогноз щодо можливого розвитку подій. Іноді Клієнту достатньо один раз отримати викладену у письмовій формі пораду фахівця, щоб заповнити прогалину в юридичних знаннях і далі діяти самостійно.

Фахівці:
prev
next
Юридична консультація включає в себе, зокрема:

вивчення наявних документів та аналіз фактичних обставин Вашого юридичного питання;

викладення у письмовій формі юридичної сторони Вашого питання з приведенням тексту норм законів, що регулюють конкретні правовідносини, та прикладів із судової практики по аналогічних спорам;

надання рекомендації по здійсненню конкретних дій для успішного вирішення виниклого питання.

Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у контролюючих та правоохоронних органах, крупних підприємствах. Наші адвокати націлені на позитивний результат – успішне вирішення поставленого клієнтом завдання. У своїй роботі ми застосовуємо нестандартний підхід до вирішення проблеми і власні методики, розроблені на підставі як законодавства і судової практики, так і нашого практичного досвіду, що дозволяє ефективно розв’язувати поставлені перед нами юридичні задачі.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ у АО «ВіннерЛекс» працюють адвокати, які спеціалізуються на різних галузях права, тому ми здатні провести комплексну правову експертизу юридичного питання, проаналізувавши ситуацію під різними кутами зору.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ адвокати АО «ВіннерЛекс» є висококваліфікованими правниками, які мають багаторічний досвід роботи. Ми розв’язали велику кількість заплутаних юридичних питань, супроводжували багатомільйонні угоди та вигравали для наших клієнтів найскладніші судові справи.
ОПЕРАТИВНІСТЬ високий професійний рівень адвокатів дозволяє швидко підготувати юридичну консультацію.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
У якому випадку може бути потрібною правова консультація?

Консультація з юридичних питань може бути потрібна, коли треба оцінити перспективи справи по виниклій проблемі. Наприклад, чи варто звертатися до суду з позовом, або ж за наявних фактичних обставин краще зосередитися на позасудових шляхах вирішення спору.

Який строк отримання письмової юридичної консультації?

Строк підготовки письмової юридичної консультації залежить від складності та кількості поставлених питань і може складати від одного до декількох робочих днів.

Як підготуватися до зустрічі з адвокатом?

Пригадайте всі подробиці проблеми. Візьміть на зустріч всі документи, що стосуються справи. Запишіть на окремому аркуші перелік питань, які цікавлять.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks