Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

John D.Rockefeller

Earn the own Reputation, and It will start to earn for You.

Довіра клієнта є дуже важливим складовим елементом адвокатської діяльності. Вже з самого початку співпраці клієнта і адвоката запорукою ефективності та результативності такої співпраці є формування у клієнта достатнього рівня довіри до адвоката, яка стає базисом відносин «клієнт-адвокат».

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і робимо усе, щоб в результаті співпраці така довіра підсилювалася об’єктивною впевненістю клієнта у високій якості правової допомоги та відчуттям реальної захищеності в будь-якій ситуації.

Ми вдячні нашим клієнтам за їх довіру та можливість розвиватись разом з ними.

Так створюється наша репутація.

client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
prev
next
Відгуки
review-image
Юридична допомога у розблокуванні податкових накладних через подання пояснень

В умовах воєнного стану та постійних відключень електроенергії так сталося, що мене не оминула доля більшості сумлінних платників податків і платників ПДВ.

Реєстрація податкової накладної була зупинена.

Маючи досвід спілкування з податковими органами і зважаючи на моє ставлення до виконання своїх обов’язків платника податків, зрозумів, що можу втратити час і грошові кошті якщо буду самостійно вирішувати це питання.

Після вивчення інтернет-ресурсів і всеосяжних порад щодо розблокування ПН/РК вирішив звернутися до Адвокатського об’єднання «ВІННЕРЛЕКС» за правничою допомогою у підготовці пояснень і переліку документів до подання в податкові органи.

Отримав:

  1. Повний правничий супровід та моральну підтримку;
  2. Рекомендації щодо формування виключного переліку документів, що додаються до пояснень;
  3. Постійну комунікацію під час підготовки пакетів документів через мобільний зв’язок, e-mail, Вібер та інш.;

І головне… РЕЗУЛЬТАТ:

Реєстрація ПН ще на першому етапі адміністративного врегулювання та врахування Таблиці даних платника ПДВ.

Щиро ВДЯЧНИЙ АО «ВІННЕРЛЕКС».

Олег Божок

review-image
Давид Чуш (послуги для нерезидентів)
Із 5 юридичних компаній, лише Віннерлекс залишили приємні враження! 1) порадувала компетентність юриста, оскільки всю інформацію щодо процедури оформлення документів я дізнався з першої розмови; 2) фахівець швидко реагував на кожен мій запит. І в цілому, комунікація з фахівцем протягом усього процесу велася доволі комфортно, попри те, що спілкувалися ми лише онлайн. Але ключовим було те, що зі мною тримали зв'язок до переможного кінця - досягнення фінальної мети, задля якої я готував ІПН та інші документи.
review-image
І.А. Крупій Директор ТОВ «НТЦ «Топстар»

Вибір ТОВ «НТЦ «Топстар» припав ще у 2011 році на юридичну компанію «ВіннерЛекс» завдяки позитивним відгукам про її роботу від наших партнерів. За весь час співробітництва з компанією «ВіннерЛекс» хочеться відзначити:

  • професіоналізм юристів компанії;
  • високий ступінь відповідальності при вирішенні різного роду питань: юридичних та економічних;
  • готовність взятися за будь-яку складну справу та довести її до логічного завершення;
  • впевненість в успіху;
  • налаштованість на позитивний результат.

Завдяки злагодженій роботі команди фахівців ТОВ «Юридичної компанії «ВіннерЛекс» були виграні судові спори, що істотно вплинуло, як на імідж компанії, так і на позитивний економічний результат.

Директор                                                                                        І.А. Крупій

review-image
О.Я. Кірнос Генеральний директор ПрАТ «Спецсплав»

Коли в 2012 році наше підприємство відчуло тиск на бізнес колишньої влади через податкові органи, нам, для захисту від необґрунтованих значних штрафів, знадобилася допомога професійних юристів. Такими виявилися фахівці юридичної компанії WinnerLex.

Практичний досвід, широкий кругозір, нестандартний підхід, систематичний моніторинг законодавства та його глибокий аналіз, швидкість у прийнятті, часом несподіваних рішень - все це далеко не повний перелік професійних навичок співробітників компанії, які дозволяють досягти поставленої мети.

З повагою,

Генеральний директор                                                                  О.Я. Кірнос

review-image
Григорчук О.В. Директор ТОВ «Контрактус»

3 юридичною компанією «WinnerLex» ми познайомились в 2010 році. При обставинах, які наводили на думку, що все в нашому світі побудовано на несправедливості і залежить від примх представників контролюючих органів влади. Але іншої думки була директор юридичної компанії «WinnerLex» Анна Олександрівна Вінниченко. Вона виклала свою думку з цього питання, яке в майбутньому реалізувалось в юридичній позиції. I, як показала практика - юридична позиція була вибрана вірно. Судова справа була виграна завдяки вибраній правильній позиції і безумовно юридичного таланту Анни Вінниченко. Ще раз наголошую, тільки завдяки цим якостям.

Надалі наша компанія співпрацювала з компанією «WinnerLex» по іншим, більш приємним питанням, таким як відкриття Фірми, одержання ліцензій, консультативні питання по Податковому кодексу, тощо. Поставлені питання вирішувались юристами компанії «WinnerLex» в оговорений строк, з максимальним комфортом для Замовника.

Кажуть, що один талант не буває. Якщо людина має талант - то він багатогранний. Це, безумовно, відноситься до Анни Вінниченко. Крім того, що вона юрист найвищого рівня, вона ще й добра, чуйна людина, цікавий співрозмовник, неабиякий психолог, що не маловажно в такій роботі, в якій щодня приходиться зіштовхуватись зі складними ситуаціями, людськими долями.

Хочу подякувати Анні Вінниченко та її юридичній компанії за чуйність та високий професіоналізм.

Директор ТОВ «Контрактус»                                                   Григорчук О.В.

review-image
І.А. Юрченко Директор ТОВ ЕГ «Континент»

ТОВ ЕГ «Континент» співпрацює з ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс» з червня 2013 року.

За час співпраці хочеться відзначити високий професійний рівень фахівців компанії, які з великою відповідальністю ставляться до вирішення складних юридичних питань, що виникають в процесі діяльності нашої компанії і завжди готові боротися за позитивний результат.

Завдяки злагодженій роботі команди ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс» ТОВ ЕГ «Континент» були отримані позитивні результати з багатьох спірних питань.

Керівництво ТОВ ЕГ «Континент» при прийнятті рішень завжди прислухається до порад фахівців та готове і надалі співпрацювати з командою професіоналів ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс».

Директор ТОВ ЕГ «Континент»                                                        І.А. Юрченко

thanks