Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

John D.Rockefeller

Earn the own Reputation, and It will start to earn for You.

Довіра клієнта є дуже важливим складовим елементом адвокатської діяльності. Вже з самого початку співпраці клієнта і адвоката запорукою ефективності та результативності такої співпраці є формування у клієнта достатнього рівня довіри до адвоката, яка стає базисом відносин «клієнт-адвокат».

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і робимо усе, щоб в результаті співпраці така довіра підсилювалася об’єктивною впевненістю клієнта у високій якості правової допомоги та відчуттям реальної захищеності в будь-якій ситуації.

Ми вдячні нашим клієнтам за їх довіру та можливість розвиватись разом з ними.

Так створюється наша репутація.

client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
client-logo
prev
next
Відгуки
review-image
Ольга Сичевська
Компанію WinerLex знаю вже 6 тий рік. З ними завжди професійно, компетентно, чітко, швидко. Хочу подякувати компанії і юристу Сергію Мельниченку за злагоджений алгоритм дій у вирішенні нашого останнього питання.
 
Організація процесу роботи за нашим запитом була максимально чіткою: перекладачі, підготовка документації, нотаріальні послуги - наш юрист все тримав на контролі.
 
Були подолані всі складнощі, які ставали на заваді. Я вражена такою роботою, завжди на зв'язку, завжди з чітким фідбеком на всі мої питання, прекрасна робота. Я сміливо раджу компанію своїм знайомим керівникам та головбухам.
 
review-image
Аліна Шевченко

Хотіла би висловити своє беззаперечне задоволення співробітництвом з фаховою командою Віннерлекс під час представництва моїх інтересів в суді у справі про розподіл майна.

Адвокати Віннерлекс проявили високий рівень компетентності та розуміння моїх потреб та інтересів, завжди були доступними для спілкування, готовими надати зрозумілі пояснення та відповісти на мої запитання. Вони підтримували мене на кожному етапі процесу і зробили все можливе для досягнення успішного результату. Найбільше я задоволена тим, що ваше об’єднання успішно виграло справу для мене.

Команда Віннерлекс продемонструвала високий рівень професіоналізму та наполегливості в суді, що призвело до вигідного для мене вирішення спору і я вдячна за ваші зусилля та результативну роботу. Висловлюю вам щирі слова подяки за вашу працю, професіоналізм та відданість.

Я рекомендуватиму ваше адвокатське
об’єднання своїм знайомим і колегам, які потребують юридичних послуг.

review-image
Олег Божок

В умовах воєнного стану та постійних відключень електроенергії так сталося, що мене не оминула доля більшості сумлінних платників податків і платників ПДВ.

Реєстрація податкової накладної була зупинена.

Маючи досвід спілкування з податковими органами і зважаючи на моє ставлення до виконання своїх обов’язків платника податків, зрозумів, що можу втратити час і грошові кошті якщо буду самостійно вирішувати це питання.

Після вивчення інтернет-ресурсів і всеосяжних порад щодо розблокування ПН/РК вирішив звернутися до Адвокатського об’єднання «ВІННЕРЛЕКС» за правничою допомогою у підготовці пояснень і переліку документів до подання в податкові органи.

Отримав:

  1. Повний правничий супровід та моральну підтримку;
  2. Рекомендації щодо формування виключного переліку документів, що додаються до пояснень;
  3. Постійну комунікацію під час підготовки пакетів документів через мобільний зв’язок, e-mail, Вібер та інш.;

І головне… РЕЗУЛЬТАТ:

Реєстрація ПН ще на першому етапі адміністративного врегулювання та врахування Таблиці даних платника ПДВ.

Щиро ВДЯЧНИЙ АО «ВІННЕРЛЕКС».

Олег Божок

review-image
Давид Чуш (послуги для нерезидентів)
Із 5 юридичних компаній, лише Віннерлекс залишили приємні враження! 1) порадувала компетентність юриста, оскільки всю інформацію щодо процедури оформлення документів я дізнався з першої розмови; 2) фахівець швидко реагував на кожен мій запит. І в цілому, комунікація з фахівцем протягом усього процесу велася доволі комфортно, попри те, що спілкувалися ми лише онлайн. Але ключовим було те, що зі мною тримали зв'язок до переможного кінця - досягнення фінальної мети, задля якої я готував ІПН та інші документи.
review-image
І.А. Крупій Директор ТОВ «НТЦ «Топстар»

Вибір ТОВ «НТЦ «Топстар» припав ще у 2011 році на юридичну компанію «ВіннерЛекс» завдяки позитивним відгукам про її роботу від наших партнерів. За весь час співробітництва з компанією «ВіннерЛекс» хочеться відзначити:

  • професіоналізм юристів компанії;
  • високий ступінь відповідальності при вирішенні різного роду питань: юридичних та економічних;
  • готовність взятися за будь-яку складну справу та довести її до логічного завершення;
  • впевненість в успіху;
  • налаштованість на позитивний результат.

Завдяки злагодженій роботі команди фахівців ТОВ «Юридичної компанії «ВіннерЛекс» були виграні судові спори, що істотно вплинуло, як на імідж компанії, так і на позитивний економічний результат.

Директор                                                                                        І.А. Крупій

review-image
О.Я. Кірнос Генеральний директор ПрАТ «Спецсплав»

Коли в 2012 році наше підприємство відчуло тиск на бізнес колишньої влади через податкові органи, нам, для захисту від необґрунтованих значних штрафів, знадобилася допомога професійних юристів. Такими виявилися фахівці юридичної компанії WinnerLex.

Практичний досвід, широкий кругозір, нестандартний підхід, систематичний моніторинг законодавства та його глибокий аналіз, швидкість у прийнятті, часом несподіваних рішень - все це далеко не повний перелік професійних навичок співробітників компанії, які дозволяють досягти поставленої мети.

З повагою,

Генеральний директор                                                                  О.Я. Кірнос

thanks