Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Згідно Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 5 липня 2012 року № 5076-VI та Правил адвокатської етики, затвердженим звітно-виборним з'їздом адвокатів України у 2017 році 09 червня 2017 року,«Порядок обчислення гонорару (фіксований розмір, погодинна оплата), підстави для зміни розміру гонорару, порядок його сплати, умови повернення тощо визначаються в договорі про надання правової допомоги. Цінова політика враховує складність справи, кваліфікацію, досвід та завантаженість адвоката та інші обставини». Для оптимального співвідношення фінансових інтересів клієнтів та необхідного обсягу залучених ресурсів АТ WinnerLex, наша ціни на юридичні послуги передбачає застосування різних систем оплати: погодинну, фіксовану, судову адвокатуру та абонементне обслуговування. Причому у відносинах з конкретним клієнтом і навіть у межах одного проєкт можуть використовуватись різні системи оплати.

Отже, для дотримання фінансових інтересів клієнтів та, залежно від специфіки конкретної послуги, ми застосовуємо такі системи оплати.

Наш досвід супроводу клієнтів свідчить про те, що вміння працювати на результат, персоніфікована та повна участь у кожному проєкті відповідальних партнерів та радників, активна та продуктивна позиція для захисту інтересів клієнта у поєднанні з адекватним підходом до ціноутворення найбільше сприяє загальному зміцненню ділової співпраці клієнта та обслуговуючій його адвокатської компанії. Ви можете ознайомитися з командою адвокатів та фахівців, які працюватимуть з вами. На нашому сайті є повне портфоліо кожного працівника.

Нам важливо підтримувати репутацію високопрофесійних юристів, метою яких є не лише заробляти гонорар, а й щоб клієнт був задоволений якістю отриманих послуг та рекомендував нас своїм партнерам.

Пропонуємо відвідати наш офіс, щоб ми могли в індивідуальному порядку зорієнтувати ціни на юридичні послуги в Києві та за термінами надання необхідної юридичної послуги.

Принципи ціноутворення
Раціональність для нас важливо, щоб принесена нами користь клієнту була незрівнянно вище, ніж витрачені ним ресурси на правову допомогу
Відкритість ми забезпечуємо зрозуміле і прозоре ціноутворення, яке поширюється на всіх наших клієнтів
Стабільність не змінюємо самостійно обумовлені з клієнтом ціни під час надання послуг
Програма лояльності
-5%
Для клієнтів, які рекомендують нас своїм партнерам та клієнтів, що прийшли за рекомендацією
-7%
Для клієнтів, які звертаються до нас повторно
-10%
Для клієнтів, які звертаються за обсягом необхідних послуг на суму більше ніж 100000 гривень

 

 

Зв'язатися з нами:

    thanks