Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

WinnerLex - група адвокатів з багаторічним досвідом, які об'єдналися в 2010 році для захисту бізнес-інтересів клієнтів. 

З 2010 року  ми на постійній основі  обслуговуємо українські, іноземні та міжнародні бізнес-структури, причому адвокатський стаж партнерів – з 1994 року. Наші адвокати виграли сотні судових справ, суми яких нерідко становлять сотні мільйонів гривень, забезпечили юридичну підтримку при реалізації комплексних бізнес-проектів.

Фахівці нашого об'єднання мають успішну багаторічну практику в різних галузях права, включаючи практичний стаж роботи в державних органах, в тому числі податкових.  Це професіонали своєї справи, які беруть участь в якості спікерів в фахових семінарах, круглих столах, податкових і судових форумах, є авторами статей і законопроектів по податковій, господарськіймитнійміжнародно-правовій та іншій бізнес-тематиці.

«Основний напрямок нашої діяльності - надання повного циклу юридичних послуг бізнесу у всіх сферах діяльності».

На сьогоднішній день основними центрами нашої діяльності є офіси в Києві та Дніпрі, при цьому в разі потреби ми успішно представляємо інтереси наших клієнтів в Одесі, Кропивницькому, Запоріжжі, Харкові та інших містах України. Завдяки цьому, наша компанія може ефективно вести судові спори як на початковій стадії розгляду справ судами в регіонах, так і на стадіях оскарження судових рішень в судах вищих інстанцій, розташованих в Києві.

Наше вміння працювати на результат, персоніфікована та повна участь в кожному проекті відповідальних партнерів і радників, активна і продуктивна позиція для захисту інтересів клієнта в поєднанні з адекватним підходом до ціноутворення, найбільш сприяє загальному зміцненню ділового співробітництва з року в рік.

Серед наших клієнтів десятки аграрних фірм, будівельних і девелоперських компаній, підприємств легкої, машинобудівної, металургійної і харчової промисловості , IT - сектор, консалтингові агентства та інші підприємства середнього і великого сегменту бізнесу.  Поєднуючи багаторічний досвід юридичного обслуговування з новаціями і технологіями сучасної юриспруденції, ми неухильно підтримуємо репутацію високопрофесійних юристів, оскільки довіра і рекомендації клієнтів   - це показник нашої успішної практики і наш головний актив.

Щоб ознайомитися з діяльністю нашої компанії, рекомендуємо переглянути інтерактивну презентацію

Презентація WinnerLex
Наш досвід
prev
next
Наші переваги:
БІЗНЕС-ОРІЄНТУВАННЯ спеціалізуємося виключно на обслуговуванні бізнесу
СТАБІЛЬНІСТЬ обслуговуємо українські, іноземні та міжнародні бізнес-структури з 2010 року , причому адвокатський стаж партнерів - з 1994 року
МОТИВАЦІЯ нам важливо підтримувати репутацію високопрофесійних адвокатів, метою яких є не тільки заробляти гонорар, а й щоб клієнт був задоволений якістю отриманих послуг і рекомендував нас своїм партнерам
АКЦЕНТ НА ІНДУСТРІЮ враховуємо особливості розвитку і ведення бізнесу конкретного клієнта
НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД знаходимо оптимальну стратегію для досягнення мети клієнта
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ захист інформації клієнта в режимі адвокатської таємниці, судова адвокатура і можливість компенсації судових витрат
Наші цінності:

Підтримувати бездоганну ділову репутацію

Нерозголошення конфіденційної інформації та адвокатської таємниці

Працювати на результат в максимально стислі терміни

Будувати довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами

Забезпечити найвищі стандарти якості та професіоналізму

Наш підхід:
ЕКСПЕРТНІСТЬ: вузька спеціалізація адвокатів з усіх галузей бізнес-права
ПРОАКТИВНІСТЬ: бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків
ПРОЗОРІСТЬ: ми завжди заздалегідь оцінюємо запит клієнта і чітко визначаємо реальні перспективи справи і вартість нашої правової допомоги
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: персоніфікована та повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів і радників
ПРОФЕСІЙНИЙ РІСТ: ми завжди «тримаємо руку на пульсі» законодавчих ініціатив і юридичних нововведень
Членство і партнери:

Безумовно, одним з найголовніших наших досягнень є надійне бізнес-партнерство з компаніями та організаціями, що мають з нами спільні цінності та принципи. Благонадійність і професійний підхід партнерів зумовлює нашу синергію та взаємну відповідальність.

Ми щиро цінуємо багаторічну співпрацю з нашими партнерами, засновану на довірі та бездоганній репутації кожного. З року в рік наша партнерська команда розширюється новими контактами та ініціативами, що збільшує спільний потенціал і дозволяє досягати більше поставлених цілей. 

prev
next
thanks