Бізнес без юридичних бар'єрів

Стале зростання бізнесу неможливе без професійного юридичного супроводження. Прийняття того чи іншого бізнес-рішення додатково ускладнюється постійною зміною нормативно-правових актів, що позбавляє правової визначеності при веденні бізнесу.

Адвокатське об’єднання «ВіннерЛекс» на постійній основі обслуговує аграрні фірми, девелоперські компанії, підприємства легкої, машинобудівної та інших видів промисловості, починаючи з приватних підприємств і закінчуючи акціонерними товариствами і групами взаємопов’язаних між собою компаній. Отже, абонентське юридичне обслуговування є пріоритетним напрямком діяльності нашого адвокатського об’єднання.

Наявність двох постійних офісів – в Києві та Дніпрі, дозволяє нам ефективно забезпечувати юридичне обслуговування підприємств в різних містах Київської та Дніпропетровської областей, а також в Кіровоградській та Одеській областях.

Спеціалісти нашого об’єднання мають успішний багаторічний досвід у різних галузях права, включаючи практичний стаж роботи у державних органах, у тому числі податкових. Наші адвокати виграли сотні судових справ, суми по яким нерідко складають десятки мільйонів гривень, забезпечили юридичну складову під час втілення комплексних бізнес-проектів. Ми співпрацюємо з державними реєстраторами, нотаріусами та аудиторами, а отже можемо виконати «під ключ» завдання, яке одночасно вимагає як юридичної та аудиторської допомоги, так і нотаріальних та реєстраційних дій.

Як завчасне юридичне опрацювання ризиків поточної господарської діяльності  (підписання нових контрактів, оптимізація оподаткування, корпоративні перетворення тощо), так і ефективне реагування на негативні виклики (неналежні дії контрагентів і недобросовісних конкурентів, корпоративні конфлікти, судові спори, обшуки, виїмки та перевірки контролюючих органів тощо) беззаперечно сприяє зменшенню значних втрат. Адже одне невірне рішення керівника може призвести до багатомільйонних фінансових втрат чи аналогічного розміру штрафів з боку держорганів.

Для полегшення ведення бізнесу нашими Клієнтами, Адвокатське об’єднання «ВіннерЛекс» пропонує абонентське юридичне обслуговування діяльності як окремих підприємств, так і груп компаній.

Є два типи компаній, яким потрібна послуга зовнішнього юридичного обслуговування (так званого правового аутсорсингу):

  1. Невеликі фірми, яким утримувати юриста у себе в штаті працівників недоцільно, або компанії, які мають налагоджені стабільні робочі процеси, тому не потребують щоденного юридичного супроводу тривалістю по вісім годин.
  2. Великі компанії, які мають власний юридичний відділ, але кваліфікація або кількість штатних юристів не завжди є достатньою для вирішення всієї сукупності різноманітних юридичних питань, оскільки досвід юристів-інхаусів обмежений тими функціями, які вони виконують у своїй поточній роботі.
    Та навіть і неможливо одному фахівцю мати високий рівень кваліфікації одночасно у податковому, митному, корпоративному, банківському, трудовому, господарському та земельному праві.

Перевага зовнішніх юридичних консультантів як раз і полягає в тому, що вони найчастіше є вузькоспеціалізованими, тобто мають високий професійний рівень у одній або декількох галузях права.

Ми пропонуємо юридичне обслуговування підприємств в Києві та Дніпрі за ціною від 10 000 гривень на місяць.

Фахівці
prev
next
Комплексне юридичне супроводження нашим об’єднанням діяльності Клієнтів включає в себе наступні послуги:

Усні та письмові консультації з питань господарського, трудового, цивільного, податкового, банківського, корпоративного, земельного та інших галузей права;

Розробка та реалізація юридичних алгоритмів втілення бізнес-проектів;

Розробка та юридична експертиза документів правового характеру, в тому числі контрактів, листів контрагентам, трудових та корпоративних документів;

Супроводження податкових перевірок, консультації з питань податкової оптимізації;

Отримання дозволів та ліцензій, необхідних для здійснення певних видів підприємницької діяльності;

Супроводження відносин з банківськими установами;

Розробка статутних документів, забезпечення державної реєстрації створення, реорганізації та ліквідації юридичних осіб всіх організаційно-правових форм;

Претензійна робота, що включає складання і направлення претензій боржникам, вжиття заходів для досудового врегулювання спорів;

Представництво інтересів Клієнта в органах державної влади та місцевого самоврядування, у податкових, митних та правоохоронних органах, у тому числі під час проведення перевірок, здійснення обшуків та виїмок;

Участь у переговорах на боці Клієнта з контрагентами, постачальниками, партнерами та правовий супровід угод;

Юридична допомога під час трудових та корпоративних конфліктів;

Адвокатура та представлення інтересів у судах всіх інстанцій.

Переваги абонентського юридичного обслуговування
Економія коштів та податкові переваги Оплату послуг юридичної компанії Клієнт щомісячно відносить до складу своїх господарських витрат, чим оптимізує зобов’язання з податку на прибуток. Клієнт абсолютно законно економить грошові кошти на сплату податків і платежів із заробітної плати штатного юриста, сплати відпускних, лікарняних та інших виплат, обов’язкових для працівника підприємства. Витрати на забезпечення робочого місця та поточної діяльності адвокатів (оргтехніка, витрати на проїзд, мобільний зв'язок, канцтовари, підвищення кваліфікації) несе наше адвокатське об’єднання.
Гарантія постійної безвідмовної роботи Адвокатське об’єднання не хворіє, не йде у щорічну відпустку чи у декрет, не звільняється, а тому наші кваліфіковані фахівці відповідної спеціалізації завжди нададуть відповідь на будь-які Ваші питання.
Високий рівень якості юридичних послуг Після замовлення абонентського обслуговування Клієнту надається не один вузькогалузевий юрист, а ціла команда адвокатів-професіоналів з багатим досвідом роботи у різних сферах права, що дозволяє до вирішення кожної проблеми застосовувати комплексний підхід. До того ж, контроль якості юридичних послуг здійснюється безпосередньо керуючим партнером та радниками об’єднання. Все це в сукупності гарантує високий рівень якості наших послуг.
Економія часу Довіривши вирішення юридичних проблем нам, власники бізнесу та топ-менеджмент отримують можливість зосередитися на ведені бізнесу та отриманні прибутку. При абонентському обслуговуванні над виконанням завдання, за потреби, працюють одночасно декілька різнопрофільних юристів (підібраних в залежності від специфіки питання), внаслідок чого час на виконання послуги суттєво скорочується. Зважаючи, що наші фахівці мають багатий практичний досвід по широкому переліку різноманітних питань, ми можемо запропонувати «готові рішення», розроблені та опробовані по аналогічних проектам.
Передбачуваність витрат та звітування перед Клієнтом Чітко визначений бюджет витрат (оплата за комплексне юридичне обслуговування бізнесу здійснюється раз на місяць за фіксованою ставкою, відповідно до обраного пакету послуг) дозволяє більш ефективно розподіляти кошти на інші фінансові витрати. Також по спливу кожного місяця Клієнту надається детальний звіт про виконану роботу.
Індивідуальний підхід до кожного Клієнта Обсяг і спрямованість послуг, що надаються нашим адвокатським об’єднанням в рамках абонентського обслуговування, може бути змінений в залежності від Ваших потреб.
Додаткові переваги надання допомоги адвокатом Відповідно до вимог законодавства адвокат зобов’язаний суворо дотримуватися адвокатської таємниці, що обумовлює збереження повної конфіденційності. З метою отримання інформації і документів, необхідних для надання правової допомоги, адвокат має право направляти до будь-яких державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб направляти адвокатські запити, відповідь на які є обов’язковою.
Програма лояльності При укладанні договору на юридичне абонентське обслуговування Клієнту надаються знижки на інші наші послуги. Розмір знижок буде залежати від виду обраного пакету послуг з правового аутсорсингу. Також Клієнту надається пріоритетність в обслуговуванні.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
Що для клієнта вигідніше: замовляти окремі послуги чи комплексний пакет абонентного обслуговування?

Бізнес-модель нашої компанії передбачає пріоритетне обслуговування клієнтів на постійній основі з наданням великих преференцій в порівнянні з наданням послуг на нерегулярній основі.

Що входить до стандартних пакетів абонентського обслуговування?

Зазвичай ми вивчаємо попит конкретного клієнта на певні юридичні послуги, на підставі чого пропонуємо певний пакет, що максимально відповідає потребам у юридичних послугах. Типові наші пакети можна подивитися за посиланням.

Як вибрати оптимальний пакет абонентного обслуговування?

Для наших абонентних клієнтів ми розробили спеціальні умови обслуговування на абонементній основі. При цьому ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, в разі необхідності можлива розробка персональних умов обслуговування, враховуючи обсяг юридичної роботи, необхідної для конкретної компанії.

Вас може також зацікавити:
thanks