Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Юридичне обслуговування бізнесу від Адвокатського об’єднання WinnerLex передбачає надання клієнту широкого спектру юридичних послуг на постійній основі.

Саме забезпечуючи абонентське юридичне обслуговування підприємств, ми в повній мірі реалізуємо свій слоган «Бізнес без юридичних бар’єрів».

Адвокатське об’єднання WinnerLex на постійній основі обслуговує аграрні фірми, девелоперські та будівельні компанії, підприємства легкої, машинобудівної та інших видів промисловості.  Як приватні підприємства, так і акціонерні товариства і групи взаємопов’язаних між собою компаній.

Наявність двох постійних офісівв Києві та Дніпрі, дозволяє нам ефективно забезпечувати юридичне обслуговування підприємств в різних містах Київської та Дніпропетровської областей, а також у Кіровоградській і Одеській областях.

Адвокатське об’єднання WinnerLex пропонує абонентське юридичне обслуговування підприємства як в цілому, так і за окремими напрямками – обслуговування податкових питань, супровід судової роботи тощо, в залежності від потреб клієнта.

Ми пропонуємо юридичне обслуговування підприємств в Києві та Дніпрі за ціною від 10000 гривень на місяць.

Додаткові переваги юридичного супроводу саме адвокатами:

 • юридичне обслуговування адвокатами гарантує захист наданої клієнтом інформації адвокатською таємницею;
 • з метою отримання інформації та документів, необхідних для надання правової допомоги в рамках юридичного обслуговування, адвокат має право направляти адвокатські запити, відповідь на які є обов’язковим;
 • на відміну від звичайних юридичних компаній, які можуть не мати в штаті адвокатів і залучають їх за окремим договором, юридичне обслуговування в нашому Адвокатському об’єднанні передбачає надання клієнтам всього спектру правової допомоги, для якої потрібно статус адвоката, без додаткових націнок і в рамках єдиного договору.

Комплексний юридичний супровід підприємства може включати в себе наступні послуги:


Юридичний супровід договірних відносин
 • складання оферт, договорів, контрактів, угод з контрагентами, в тому числі типових з урахуванням інтересів клієнта;
 • аналіз проектів договорів, угод, отриманих від контрагентів з метою виявлення і нівелювання ризиків для клієнта;
 • контроль за правильністю оформлення співробітниками клієнта супутньої первинної документації в договірних відносинах з контрагентами (акти, ТТН і інші документи);
 • ведення роботи щодо узгодження умов договорів, угод, контрактів з контрагентами (складання протоколів розбіжностей, участь в переговорах, супровід відповідної ділової переписки);
 • повний юридичний супровід складних угод в сфері нерухомості, земельних відносин, купівлі-продажу корпоративних прав тощо.

Юридичний аутсорсинг претензійної роботи щодо виконання контрактних зобов’язань:
 • складання претензій контрагентам у разі невиконання ними умов договорів;
 • аналіз і складання відповідей на претензії контрагентів;
 • представництво інтересів клієнта при примусовому виконанні судових рішень.

Юридичне обслуговування в сфері податкового права:
 • юридичні податкові консультації, в тому числі, по податковій оптимізації бізнес-процесів;
 • виявлення податкових ризиків господарських операцій і способів їх мінімізації;
 • підготовка клієнта до проведення податкових перевірок та їх юридичний супровід;
 • підготовка відповідей на запити податкових органів.

Юридичний супровід судового захисту інтересів клієнта:
 • захист інтересів клієнта в судах всіх юрисдикцій у спорах, що виникли з договірних відносин;
 • оскарження податкових повідомлень-рішень та інших незаконних рішень і дій податкових органів;
 • оспорювання в судах незаконних дій і рішень інших державних органів і органів місцевого самоврядування;
 • представництво інтересів клієнта при розгляді митних, корпоративних, трудових, цивільних суперечок, суперечок щодо прав інтелектуальної власності і по іншим категоріям спорів, які можуть виникнути в діяльності підприємства.

Юридичне обслуговування внутрішньої і корпоративної діяльності підприємства:
 • розробка і юридична експертиза внутрішніх документів правового характеру, в тому числі, щодо кадрової діяльності і трудових відносин, щодо побудови внутрішньої структури підприємства, положень, правил;
 • анализ проектов договоров, соглашений, соглашений, полученных от контрагентов с целью выявления и нивелирования рисков для клиента;
 • підготовка документів у сфері корпоративного управління підприємств різних організаційно-правових форм, юридичний супровід діяльності органів управління, складання необхідних документів (повідомлень учасникам / акціонерам, проектів рішень);
 • юридичний супровід діяльності акціонерних товариств, взаємодії з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку і Національним депозитарієм України.

Юридичний супровід і захист у відносинах з контролюючими та іншими державними органами:
 • юридичний аналіз регуляторних та інших актів державних органів, що впливають на діяльність клієнта;
 • ведення переписки з державними органами;
 • підготовка до перевірок контролюючих органів та їх юридичний супровід;
 • представлення інтересів клієнта в органах державної влади і місцевого самоврядування.

Юридичний супровід і захист у відносинах з правоохоронними органами:
 • оперативний захист клієнта (співробітників / менеджменту) при раптових візитах правоохоронців, супровід слідчих та інших дій в рамках кримінального процесу (тимчасовий доступ до документів, обшук, арешт майна і т.п.);
 • оскарження незаконних дій правоохоронних органів, в т.ч. у судовому порядку;
 • складання відповідей на запити правоохоронних органів;
 • складання заяв в правоохоронні органи про дії, що завдають шкоди клієнту.
Фахівці:
prev
next
Абонентське юридичне обслуговування від Адвокатського об'єднання WinnerLex має наступні переваги:
Економія коштів і податкові переваги оплату за юридичний супровід клієнт щомісяця відносить до складу своїх господарських витрат, чим оптимізує зобов'язання з податку на прибуток. Клієнт абсолютно законно економить кошти на сплату податків і платежів із заробітної плати штатного юриста, сплати відпускних, лікарняних та інших виплат, обов'язкових для працівника підприємства. Витрати на забезпечення робочого місця і поточної діяльності адвокатів (література і електронні правові системи, оргтехніка, мобільний зв'язок, канцтовари, підвищення кваліфікації) несе наше Адвокатське об'єднання.
Гарантія постійної безвідмовної роботи адвокатське об'єднання під час юридичного обслуговування не хворіє, не йде в щорічну відпустку або в декрет, не звільняється, а тому наші кваліфіковані фахівці відповідної спеціалізації завжди нададуть відповідь на всі Ваші запитання.
Високий рівень якості юридичних послуг абонентське юридичне обслуговування або правовий аутсорсинг має на увазі можливість клієнта отримувати юридичну допомогу цілої команди адвокатів-професіоналів з багатим досвідом роботи в різних сферах права. До того ж, контроль якості юридичних послуг здійснюється безпосередньо керуючим партнером і радниками об'єднання.
Економія часу власника / СЕО режим вирішення юридичних проблем в рамках постійного юридичного супроводу дозволяє власникам бізнесу та топ-менеджменту зосередитися на веденні бізнесу і отримання прибутку.
Передбачуваність витрат і звітність перед клієнтом оплата за комплексне юридичне обслуговування бізнесу здійснюється раз на місяць за фіксованою ставкою, відповідно до обраного пакету послуг. Після закінчення кожного місяця клієнту надається детальний звіт про виконану роботу.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта конкретні юридичні послуги, їх обсяг і вартість в рамках абонентського юридичного обслуговування завжди визначається індивідуально в залежності від потреб клієнта.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
Коли і кому може знадобитися юридичне обслуговування на постійній основі?

Є два типи компаній, яким потрібно послуга зовнішнього юридичного обслуговування (так званого правового аутсорсингу).

 1. До першого типу відносяться або невеликі фірми, яким мати юриста у себе в штаті працівників недоцільно, або компанії, які мають налагоджені стабільні робочі процеси, тому не потребують щоденного юридичного супроводу тривалістю по вісім годин.
 2. До другого типу відносяться великі компанії, які мають власний юридичний відділ, але кваліфікація або кількість штатних юристів не завжди є достатнім для вирішення всієї сукупності різних юридичних питань, оскільки досвід юристів-інхаусів обмежений тими функціями, які вони виконують у своїй поточній роботі. І навіть неможливо одному спеціалісту мати високий рівень кваліфікації одночасно в податковому, митному, корпоративному, банківському, трудовому, господарському та земельному праві, при цьому ще й бути сильним судовим адвокатом.
Що для компанії краще - наймати юриста в штат або працювати з адвокатським об'єднанням?

Для наших абонементних клієнтів ми розробили спеціальні умови, що дозволяє заощадити до половини вартості послуг:

 1. Клієнту надається пріоритетність в обслуговуванні.
 2. Економія коштів на оплату праці штатного працівника (41,5% ПДФО, ЄСВ і ВЗ), відсутність оплати лікарняних, відпусток та іншого, і коригування фінансового результату за рахунок витрат на юридичні послуги.
 3. Адвокатське об’єднання не хворіє, не йде в щорічну відпустку або в декрет, не звільняється, а тому наші кваліфіковані фахівці відповідної спеціалізації завжди нададуть правову допомогу незалежно від людського фактора.
 4. Отримання юридичної допомоги саме адвокатів в судових і правоохоронних органах в режимі 24/7, в форс-мажорних ситуаціях (судові засідання, рейдерські замовлення, перевірки, допити, обшуки, слідчі дії і т.п.) і можливість компенсації правових витрат клієнту .
 5. Фактично за заробітну плату одного штатного юрисконсульта, надається не один вузькопрофільний юрист, а ціла команда адвокатів-професіоналів з багатим досвідом роботи в різних сферах права, що зумовлює комплексний підхід. Перевага зовнішніх юридичних консультантів якраз і полягає в тому, що вони часто є вузькоспеціалізованими, тобто мають високий професійний рівень в одній або декількох галузях права.
 6. Чітко визначений щомісячний бюджет витрат на адвокатів дозволяє ефективно розподіляти кошти на інші фінансові витрати. Також після закінчення кожного місяця клієнту надається детальний звіт про виконану роботу з погодинною деталізацією.
 7. Немає витрат на забезпечення робочого місця і поточної діяльності юристів (оргтехніка, витрати на проїзд, мобільний зв’язок, канцтовари, підвищення кваліфікації).
 8. Фахівці нашого об’єднання мають успішний багаторічний досвід в різних галузях права, включаючи практичний стаж роботи в державних органах, в тому числі податкових.
 9. Наші адвокати виграли сотні судових справ, суми за якими нерідко становлять десятки мільйонів гривень, забезпечили юридичну складову при реалізації комплексних бізнес-проектів.
 10. Ми працюємо на постійній основі з державними реєстраторами, нотаріусами та аудиторами, а отже, можемо виконати «під ключ» завдання, які одночасно вимагають, як юридичної та аудиторської допомоги, так і нотаріальних та реєстраційних дій.
Які відмінності між обслуговуванням в юридичній компанії і обслуговуванням в адвокатському об'єднанні?

Юридичні компанії можуть взагалі не мати в штаті адвоката. В такому випадку юридичне обслуговування забезпечують юристи, які не мають права займатися адвокатською діяльністю.

Правова допомога в такому випадку обмежується консультаціями і договірною / претензійною роботою. Юристом юридичної компанії може бути навіть вчорашній випускник ВУЗу.

Для представництва інтересів в суді, в разі візиту на підприємство правоохоронних органів для проведення обшуку і в інших подібних ситуаціях правовий захист може надати тільки адвокат на підставі відповідного договору.

Тому найчастіше в вартість юридичного обслуговування юридичних компаній не входять юридичні послуги, які може надавати адвокат. У разі їх необхідності, клієнтові доведеться укладати окремий договір з адвокатом і оплачувати їх також окремо.

У Адвокатському об’єднанні працюють виключно адвокати та їх помічники. При цьому навіть для отримання статусу помічника адвоката необхідний відповідний стаж роботи.

Тому укладаючи договір на юридичне обслуговування з адвокатським об’єднанням клієнт може бути впевнений, що на підставі цього договору йому буде наданий весь спектр правової допомоги, починаючи з юридичних консультацій, закінчуючи представництвом в судах всіх інстанцій або захистом в кримінальному процесі. Причому за заздалегідь обумовленої вартості, без додаткових націнок «за послуги адвоката».

При цьому на відміну від багатьох юридичних компаній, в штаті яких адвокатів або немає взагалі, або їх невелика кількість, в вартість юридичного обслуговування входять всі види правової допомоги.

Чому вигідніше укласти договір на абонентське юридичне обслуговування, ніж замовляти постійно окремі юридичні послуги?

Юридичне обслуговування на постійній основі дозволяє клієнту отримувати необхідні юридичні послуги за ціною нижче, ніж вартість цих же юридичних послуг за разовими договорами.

Крім того, абонентське юридичне обслуговування передбачає пріоритет клієнта, що важливо при виконанні великої кількості термінових завдань, а також ряд інших преференцій.

Як вибрати оптимальний пакет юридичного обслуговування?

Договір на юридичне обслуговування, який пропонує наше Адвокатське об’єднання передбачає надання ВСІХ можливих видів правової допомоги, яка може знадобитися клієнту.

Відмінність пакетів юридичного обслуговування полягає тільки в заздалегідь обумовленому часу на надання правової допомоги та вартості години роботи Адвокатського об’єднання.

Тобто оплата за юридичне обслуговування проводиться в залежності від витраченого часу незалежно від видів наданої правової допомоги. Чим більше необхідний обсяг юридичних послуг – тим менше вартість години нашої роботи для клієнта.

Тому ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомагаючи на стадії укладання договору визначитися з щомісячним обсягом необхідних юридичних послуг, а також пропонуючи вартість, оптимально відповідну такому пакету.

Вас може також зацікавити:
thanks