Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Однією з головних проблем ведення бізнесу в Україні є складання податковими органами актів перевірки, в яких можуть відображатися припущення перевіряючих та незаконні висновки про порушення норм податкового законодавства платниками податків.

Одним із найпоширеніших припущень податківців вже останні 10 років є встановлення в актах перевірки фактів нереальності (недійсності, нікчемності, безтоварності) певних господарських операцій без відповідного рішення суду.

Суттєвим етапом доведення своєї правової позиції з боку платника податків є складання заперечення на акт податкової перевірки, в якому потрібно викласти усі докази правомірної поведінки платника податків, та надати необхідні документи на підтвердження.

Захист інтересів платників податків – це  спеціалізація податкових адвокатів Адвокатського об’єднання «ВіннерЛекс». Зважаючи на багаторічний стаж, наші фахівці детально володіють нормами процесуального та матеріального права, мають багаторічний успішний досвід оскарження результатів податкових перевірок як у адміністративному, так і  у судовому порядку.

Фахівці:
prev
next
Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у контролюючих та правоохоронних органах
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків
КОМПЕТЕНТНІСТЬ володіючи великим досвідом роботи в податкових органах, наші податкові адвокати виграють навіть найскладніші податкові спори.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ беремо участь в розробці податкових законопроектів, проводимо семінари з податкових спорів, є авторами публікацій з податкових спорів в авторитетних виданнях.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких податкових проблем.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задають
Протягом якого строку необхідно подавати заперечення на акт перевірки та який термін його розгляду?

Строки для подання заперечення та/або додаткових документів — 10 робочих днів з дня, що настає за днем отримання акта (довідки). Адресат подання — контролюючий орган, який проводив перевірку ПП. Строк розгляду заперечення — протягом 7 робочих днів, що настають за днем їх отримання (днем завершення перевірки, проведеної у зв’язку з необхідністю з’ясування обставин, що не були досліджені під час перевірки та зазначені у зауваженнях).

До якого суду потрібно звертатися, щоб оскаржити отримане податкове повідомлення-рішення?

Для оскарження податкового повідомлення-рішення потрібно звертатися адміністративного суду, причому за вибором позивача (тобто субєкта господарювання, який оскаржує податкове повідомлення-рішення) позов може бути поданий: до адміністративного суду за місцем перебування позивача (місцем проживання); до адміністративного суду за місцем перебування відповідача (тобто органу ДПС, чиє податкове повідомлення-рішення оскаржується).
Адреси та реквізити адміністративних судів можна дізнатися на офіційному сайті Судової влади України.

Протягом якого строку можна оскаржити податкове повідомлення-рішення у судовому порядку?

Для звернення до адміністративного суду з позовом слід керуватися нормами ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України, якою передбачено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який обчислюється з дня, коли особа дізналася або мала дізнатися про порушення своїх прав. Проте в ч. 3 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, що іншими законами можуть установлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду. У сфері оподаткування таким законом є Податковий кодекс України.. Так, згідно з п. 56.19 Податкового кодексу України, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення органу ДПС у будь-який момент після отримання такого рішення з урахуванням строків давності, передбачених ст. 102 ПК (тобто протягом 1 095 днів).Строк давності в 1 095 днів обчислюється з дня отримання платником податків оскаржуваного податкового повідомлення-рішення.

Також вас може зацікавити
thanks