Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Юридичний супровід ЗЕД є одним із важливих напрямів практики АО WinnerLex. Це пов’язано з тим, що після вступу до Світової організації торгівлі та підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом все більша кількість українських підприємств хоче вийти на зовнішні ринки. Проте, з багатьох аспектів зовнішня торгівля є складнішою, ніж аналогічна діяльність на ринку.

Так, для того, щоб українському підприємству успішно вийти на міжнародний ринок, недостатньо лише одного володіння виробничими потужностями та коштами. Необхідно також мати відповідні юридичні знання у сфері міжнародного права та національного законодавства, що регулює валютні, митні та інші правовідносини. Тому рано чи пізно професійні юридичні послуги у сфері зовнішньоекономічної діяльності стає для бізнесу усвідомленою необхідністю.

 

Так само й іноземним інвесторам, які бажають розвивати свій бізнес в Україні, недостатньо мати лише гарну бізнес-ідею та кошти на її реалізацію. Адже в цьому випадку  ведення бізнесу має здійснюватися в повній відповідності до українського законодавства, починаючи від процедури відкриття іноземного представництва чи створення нової юридичної особи, закінчуючи сплатою податків та виплатою зарплати працівникам.

Але недостатньо просто ознайомитися з текстами відповідних українських законів та міжнародних документів, оскільки практичний досвід у даній сфері відіграє особливо важливу роль. Тому підприємцям, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, досить складно обійтися без кваліфікованого юридичного супроводу ЗЕД.

Юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності від AO WinnerLex є комплексною правовою допомогою українським суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, а також іноземному бізнесу, зацікавленому в роботі з українськими контрагентами або безпосередньо на українському ринку.

Юридичний супровід ЗЕД в даний час представлено в АО WinnerLex наступними основними послугами, з якими детальніше можна ознайомитись на нашому сайті:
Для іноземних компаній юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності також буде актуальним у вигляді наступних послуг:

Багаторічна практика адвокатів АО WinnerLex дозволяє нам ефективно та на високому професійному рівні надавати різноманітні юридичні послуги із супроводу ЗЕД.

При зверненні до адвокатів АО WinnerLex, Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний та детальний підхід до вашого питання, а також виконання поставлених завдань у встановлені терміни.

Чекаємо на вас у наших офісах у Києві та Дніпрі!

Якщо ви перебуваєте в інших населених пунктах, то ми також працюємо дистанційно! Телефонуйте або пишіть на електронну пошту ваше запитання. Ми обов’язково вам відповімо!

Фахівці:
prev
next
Послуги
НАШІ ПРОФЕСІЙНІ ПЕРЕВАГИ:
СТАБІЛЬНІСТЬ обслуговуємо українські та міжнародні бізнес-структури з 2010 року, причому адвокатський стаж партнерів - з 1994 року
АКЦЕНТ НА ІНДУСТРІЮ враховуємо особливості розвитку і ведення бізнесу конкретного клієнта
ДОСВІД фахівці AO WinnerLex мають багатий досвід успішної реалізації різноманітних проектів, пов’язаних із ЗЕД, різних категорій та рівнів складності
ЕФЕКТИВНІСТЬ високий показник позитивно вирішених юридичних задач підтверджується довірою наших постійних клієнтів
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ персоніфікована і повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів та радників
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ захист інформації клієнта в режимі адвокатської таємниці; наявність права направлення обов’язкових для відповіді адвокатських запитів з метою отримання інформації, потрібної для вирішення питання Клієнта; компенсація судових витрат на правову допомогу адвоката у випадку необхідності звернення до суду
ЛОЯЛЬНІСТЬ. для постійних Клієнтів застосовуємо гнучку систему знижок і вводимо індивідуальні умови обслуговування
ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks