Бізнес без юридичних бар'єрів

Після вступу в Світову Організацію Торгівлі та підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом дедалі більша кількість українських підприємств бажає вийти на зовнішні ринки. Однак, по багатьом аспектам зовнішня торгівля є більш складною, ніж аналогічна діяльність на внутрішньому ринку. Так, для того, щоб українському підприємству успішно вийти на міжнародний ринок, замало лише одного володіння виробничими потужностями та грошовими коштами. Треба також володіти значними юридичними знаннями, оскільки без розуміння міжнародного права та національного законодавства, що регулює валютні і митні правовідносини. Супровід ЗЕД дозволяє ефективно здійснювати зовнішньоекономічну діяльність. 

Так само і іноземним інвесторам, які бажають розвивати свій бізнес в Україні, недостатньо мати лише гарну бізнес-ідею та кошти на її реалізацію, адже у цьому випадку провадження бізнесу має здійснюватися у повній відповідності до українського законодавства, починаючи від процедури відкриття іноземного представництва чи створення нової юридичної особи, закінчуючи сплатою податків та виплатою зарплати працівникам.

Але недостатньо просто ознайомитися з текстами відповідних українських законів та міжнародних документів, оскільки практичний досвід у даній сфері відіграє особливо важливу роль. Тому, тим підприємцям, хто займається зовнішньоекономічною діяльністю, обійтись без кваліфікованої юридичної допомоги дуже важко.

Одним із напрямів діяльності AO WinnerLex є надання правової допомоги вітчизняним суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності та іноземному бізнесу, у тому числі по супроводу інвестицій, створенню бізнесу в Україні, вирішенню зовнішньоекономічних спорів, з митних та податкових питань, оскільки метою нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів. Наша команда об’єднує професіоналів, які працювали на крупних підприємствах, що здійснювали активну зовнішньоекономічну діяльність, тому ми знаємо зсередини особливості здійснення відносин між суб’єктами господарювання, що перебувають під юрисдикцією різних держав.

Багаторічна практика адвокатів АО WinnerLex по супроводженню зовнішньоекономічної діяльності дозволяє нам ефективно вирішувати спори з іноземним елементом, оскільки ми маємо досвід супроводу судових справ в інших країнах, розгляду спорів в міжнародному комерційному арбітражі. 

АО WinnerLex надає також інші послуги у даній галузі, такі як, складання зовнішньоекономічних контрактів, відкриття іноземних представництв, оформлення проживання іноземців на території України.

Крім того, в АО WinnerLex працюють фахівці в галузі митного та податкового права, які нерозривно пов’язані із зовнішньоекономічною діяльністю.

Отже, звернувшись з юридичним питанням до АО WinnerLex, Ви завжди можете розраховувати на його комплексне вирішення.

Супровід ЗЕД нашими експертами – це індивідуальний алгоритм розв’язання різноманітних проблем, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю. Адвокати АО WinnerLex можуть у стислі строки надати кваліфіковану та ґрунтовну письмову консультацію з юридичних питань, які у Вас виникнуть.

Фахівці:
prev
next
Послуги
НАШІ ПРОФЕСІЙНІ ПЕРЕВАГИ:
СТАБІЛЬНІСТЬ обслуговуємо українські та міжнародні бізнес-структури з 2010 року, причому адвокатський стаж партнерів - з 1994 року
АКЦЕНТ НА ІНДУСТРІЮ враховуємо особливості розвитку і ведення бізнесу конкретного клієнта
ДОСВІД фахівці AO WinnerLex мають багатий досвід успішної реалізації різноманітних проектів, пов’язаних із ЗЕД, різних категорій та рівнів складності
ЕФЕКТИВНІСТЬ високий показник позитивно вирішених юридичних задач підтверджується довірою наших постійних клієнтів
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ персоніфікована і повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів та радників
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ захист інформації клієнта в режимі адвокатської таємниці; наявність права направлення обов’язкових для відповіді адвокатських запитів з метою отримання інформації, потрібної для вирішення питання Клієнта; компенсація судових витрат на правову допомогу адвоката у випадку необхідності звернення до суду
ЛОЯЛЬНІСТЬ. для постійних Клієнтів застосовуємо гнучку систему знижок і вводимо індивідуальні умови обслуговування
ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks