Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Сільське господарство зарекомендувало себе як одна із найбільш стабільних галузей економіки України, у зв’язку з чим привертає все більше уваги з боку як вітчизняного бізнесу, так і іноземних інвесторів. У свою чергу, земля є основним активом агробізнесу, тому кількість договорів купівлі-продажу, оренди, суборенди, іпотеки земельних ділянок постійно зростає.

Водночас, недосконалість вітчизняного ринку землі і наявність численних суперечностей в «земельних» законах і підзаконних нормативно-правових актах, їх постійна зміна, а також неоднозначність судової практики щодо їх практичного застосування спричиняють необхідність у професійному юридичному супроводі угод із землею, оскільки помилки при укладенні таких угод можуть потягнути за собою суттєві негативні наслідки, як приклад, визнання угод із землею недійсними. Тому є вкрай важливим під час укладання угод із землею заручитися підтримкою юристів-професіоналів, що спеціалізуються на земельному праві.

Фахівці:
prev
next
Супроводження угод із землею АО WinnerLex включає в себе широкий спектр послуг, серед яких можна виділити:

консультації з питань здійснення угод із землею, в тому числі по порядку їх укладення, зміни та розірвання, можливості визнання недійсними, оподаткування;

перевірка юридичної «чистоти» земельних ділянок;

перевірка правового статусу та благонадійності продавця і покупця, орендодавця та орендаря;

супровід укладання, зміни та розірвання договорів купівлі-продажу, оренди, суборенди, міни, емфітевзису, сервітуту, додаткових угод до договорів;

експертиза кредитних договорів, по яким в іпотеку передаються земельні ділянки, та їх супроводження;

супровід земельних торгів (аукціонів);

супровід викупу земельних ділянок, що перебувають у заставі, поступки прав, зняття обтяжень;

оформлення та реєстрація права власності і права користування на землю;

супроводження правонаступництва прав на землю та спадкування землі.

Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ АО WinnerLex спеціалізується на земельному праві, оскільки здійснює системне зовнішнє юридичне обслуговування (аутсорсинг) ряду аграрних підприємств у різних регіонах країни.
ДОСВІД правники нашої компанії мають багатий досвід успішного юридичного супроводження земельних проектів різних рівнів складності.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ наші спеціалісти взаємодіють з Держгеокадастром, органами місцевого самоврядування, землевпорядниками, що дає нам розуміння внутрішніх нюансів прийняття рішень із земельних питань, здійснення державного нагляду за дотриманням земельного законодавства, провадження землевпорядної діяльності.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ відстеження нами поточних змін у земельне законодавство у сукупності з вже накопиченим досвідом супроводження земельних спорів дозволяє нам застосувати комплексний і завжди актуальний підхід при вирішенні юридичних питань, пов’язаних із землею.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні проблем юридичного характеру при здійсненні угод із землею.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
У якій формі укладається договір іпотеки земельної ділянки?

Іпотечний договір укладається між іпотекодавцем та іпотекодержателем у письмовій формі і обов’язково підлягає нотаріальному посвідченню.

Чи підлягають державній реєстрації договори оренди та суборенди землі?

Відповідно до Закону України «Про оренду землі» договори оренди та суборенди земельної ділянки підлягають державній реєстрації у порядку, передбаченому законодавством.

Чи є випадки, при яких продаж земельної ділянки фізичною особою не оподатковується?

Продаж земельної ділянки фізичною особою не оподатковується за умови одночасного існування трьох обставин в їх сукупності:
– якщо платник податку – продавець земельної ділянки протягом звітного податкового року не здійснював операцій з відчуження інших об’єктів нерухомості (у тому числі будинку, квартири, іншої будівлі);
– якщо площа земельної ділянки не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної Земельним кодексом України залежно від її призначення
– якщо земельна ділянка перебуває у власності платника податку понад три роки (окрім випадку отримання земельної ділянки у власність в порядку спадкування).
У всіх інших випадках операція з продажу земельної ділянки фізичною особою оподатковується податком на прибуток.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks