Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Актуальність угод купівлі-продажу готового бізнесу у нашій країні зростає рік від року. І хоча чинне законодавство не закріплює поняття «бізнес», і не регламентує купівлю-продаж саме такого окремого об’єкту як «бізнес», проте під вказаною процедурою зазвичай розуміють:

  • купівлю-продаж акцій або частки підприємства в статутному капіталі;
  • купівлю-продаж підприємства як цілісного майнового комплексу або його основних активів;
  • реорганізацію підприємства шляхом поглинання або злиття.

Загалом процедура купівлі-продажу бізнесу передбачає наявність трьох основних етапів:

1) Передпродажний юридичний аудит.

2) Розробка схеми придбання готового бізнесу.

3) Укладання угоди по переходу прав на активи (реалізація схеми придбання).

Перед придбанням вже існуючих компаній перед потенційним покупцем постає ряд юридичних питань. Так, перед купівлею корпоративних прав в підприємстві перш за все необхідно виявити та оцінити існуючі ризики, як наприклад наявність судових спорів навколо підприємства, існування обтяжень на майно.

Враховуючи вказані обставини, на етапі придбання діючої компанії необхідна допомога адвоката, що спеціалізується на наданні вказаного виду юридичних послуг.

Команда АО WinnerLex об’єднала кращих адвокатів, які здійснюють комплексний юридичний супровід діяльності ряду аграрних фірм, девелоперських компаній, підприємств легкої, машинобудівної та іншої промисловості, починаючи з приватних підприємств і закінчуючи акціонерними товариствами і групами взаємопов’язаних між собою компаній. Наші адвокати розуміють яким чином ведеться бізнес у нашій країні, тому ми пропонуємо найкращі шляхи вирішення юридичних питань.

Фахівці:
prev
next
ПРАВОВА ДОПОМОГА ПО СУПРОВОДУ КУПІВЛІ – ПРОДАЖУ БІЗНЕСУ включає в себе широкий спектр послуг, серед яких можна виділити:

Правовий аудит (Due Diligence) підприємств перед придбанням;

Супровід угод по відчуженню та набуттю корпоративних прав;

Оформлення придбання єдиного (цілісного) майнового комплексу;

Отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію;

Консультування з питань оподаткування, виявлення та мінімізація можливих юридичних ризиків пов’язаних з купівлею-продажом підприємств, супроводження угод щодо купівлі-продажу активів.

Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у контролюючих та правоохоронних органах, крупних підприємствах. Наші адвокати націлені на позитивний результат – успішне вирішення поставленого Клієнтом завдання. У своїй роботі ми застосовуємо нестандартний підхід до вирішення проблеми і власні методики, розроблені на підставі як законодавства і судової практики, так і нашого практичного досвіду, що дозволяє ефективно розв’язувати поставлені перед нами юридичні задачі.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ у АО WinnerLex працюють адвокати, які спеціалізуються на різних галузях права, тому ми здатні провести комплексну правову експертизу юридичного питання, проаналізувавши ситуацію під різними кутами зору.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ адвокати АО WinnerLex є висококваліфікованими правниками, які мають багаторічний досвід роботи. Ми розв’язали велику кількість заплутаних юридичних питань, супроводжували багатомільйонні угоди та вигравали для наших Клієнтів найскладніші судові справи.
ОПЕРАТИВНІСТЬ високий професійний рівень адвокатів дозволяє швидко вирішувати поставлені перед нами юридичні задачі.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
Що включає в себе переоформлення компанії?

Для того щоб, переоформити компанію на нового власника, потрібно підготувати ряд документів, підписати їх у нотаріуса, внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо складу засновників, відомості щодо нового директора (у разі зміни), нової редакції статуту та інших відомостей щодо засобів зв’язку, тощо.

Що означає поняття due diligence («дью дилидженс»)?

Due diligence – процедура детальної незалежної перевірки об’єкту збір об’єктивної інформації та експертна оцінка відомостей про майно, що продається. Дана процедура дозволяє в найкоротші терміни отримати аргументовану відповідь про доцільність фінансових вкладень в намічений об’єкт.

На що перше слід звернути увагу при купівлі частки в товаристві з обмеженою відповідальністю?

У відповідності до закону інші учасники товариства з обмеженою відповідальністю мають переважне право на придбання частки (частини частки) іншого учасника товариства, що продається третій особі. Учасник товариства, який має намір продати свою частку третій особі, зобов’язаний письмово повідомити про це інших учасників товариства та поінформувати про ціну та розмір частки, що відчужується, інші умови такого продажу. Якщо жоден з учасників товариства протягом 30 днів з дати отримання повідомлення про намір учасника продати частку не повідомив письмово учасника, який продає частку, про намір скористатися своїм переважним правом, вважається, що такий учасник товариства надав свою згоду на 31 день з дати отримання повідомлення, і така частка може бути відчужена третій особі на умовах, які були повідомлені учасникам товариства.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks