Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Кожен бізнес починається з ідеї та створення бізнес-структури. Для початку законної діяльності комерційної і некомерційної на території України організація повинна бути офіційно зареєстрована.

Професійна юридична допомога є особливо важливою на стадії створення компанії, коли закладаються основи майбутнього бізнесу, визначається його структура, взаємини між партнерами та інвесторами, розподіляються ролі і зобов’язання кожного, обирається вид юридичної особи, яка буде зареєстрована.

На сьогоднішній день товариство з обмеженою відповідальністю – найпоширеніша організаційно-правова форма ведення бізнесу в нашій країні. Тому реєстрація ТОВ є однією з найбільш затребуваних реєстраційних послуг.

Діюче законодавство встановило жорсткі вимоги до змісту документів, необхідних для реєстрації юридичних осіб, тому у разі, якщо наприклад статутні документи не відповідають вимогам закону, у реєстрації юридичної особи буде відмовлено відповідним уповноваженим органом.

Реєстрація юридичних осіб чи реєстрація товариств з обмеженою відповідальністю в Україні – це юридичні послуги, якими займаються різні компанії.

Для багатьох юридичних компаній реєстрація підприємства є шаблонним процесом, для якого використовуються типові документи, що дозволяє їм масово клонувати підприємства на базі вже опрацьованої моделі.

Однак такий підхід не влаштовує тих клієнтів, які розуміють унікальність свого бізнесу і хочуть щоб усі особливості його діяльності, складу та компетенції органів управління майбутнього підприємства, корпоративні відносини партнерів тощо були врегульовані вже на етапі реєстрації.

Адвокатське об’єднання «WinnerLex» цінує і розуміє унікальність кожного бізнесу. Ми надаємо послуги в усіх сферах бізнес-права і маємо великий досвід обслуговування підприємств в різних галузях економіки. Це дає нам можливість враховувати на етапі реєстрації бізнесу його унікальні особливості, які відповідають намірам клієнта.

Як при створенні нових підприємств, так і про набутті контролю над діючими бізнес-структурами (наприклад шляхом придбання корпоративних прав, призначення органів управління тощо) важливим є дотримання вимог антимонопольного законодавства України, адже при досягненні певних фінансових показників такі дії можуть вважатися концентрацією та вимагати отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України.

Ця сторінка нашого сайту називається «Створення бізнес-структури» саме тому, що клієнт, в тому числі, іноземець, який хоче почати свій бізнес в Україні, може отримати від нас не тільки послуги з реєстрації ТОВ чи іншого підприємства, але й отримати консультації щодо розробки правового алгоритму роботи підприємства, питань корпоративного управління чи консультації оподаткування майбутнього бізнесу в Україні як в цілому, так і окремих його операцій, консультації з питань отримання необхідних ліцензій та дозволів тощо.

Також ми можемо розробити проекти необхідних для діяльності майбутнього підприємства договорів та внутрішніх документів, в тому числі, щодо трудових відносин, збереження комерційної таємниці.

За необхідності може бути надано послуги з отримання дозволів на працевлаштування для іноземців, отримання для них індивідуального податкового номеру в Україні.

Після проведення державної реєстрації підприємства Адвокатське об’єднання «WinnerLex» може запропонувати подальше повне юридичне обслуговування бізнесу.

Фахівці:
prev
next
ПРАВОВА ДОПОМОГА ПО РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ включає в себе широкий спектр послуг, серед яких можна виділити:

  • підготовка пакету документів для державної реєстрації підприємства (протоколи, рішення, статут та інші);
  • супровід державної реєстрації юридичної особи;
  • супровід клієнта під час здійснення нотаріальних дій;
  • консультація з вибору оптимальної організаційно-правової форми та системи оподаткування;
  • підбір оптимальних  видів економічної діяльності (КВЕД);
  • подача документів до податкового органу з метою отримання статусу платника ПДВ.

Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у контролюючих та правоохоронних органах, крупних підприємствах. Наші адвокати націлені на позитивний результат – успішне вирішення поставленого Клієнтом завдання. У своїй роботі ми застосовуємо нестандартний підхід до вирішення проблеми і власні методики, розроблені на підставі як законодавства і судової практики, так і нашого практичного досвіду, що дозволяє ефективно розв’язувати поставлені перед нами юридичні задачі.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ у АО WinnerLex працюють адвокати, які спеціалізуються на різних галузях права, тому ми здатні провести комплексну правову експертизу юридичного питання, проаналізувавши ситуацію під різними кутами зору.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ адвокати АО WinnerLex є висококваліфікованими правниками, які мають багаторічний досвід роботи. Ми розв’язали велику кількість заплутаних юридичних питань, супроводжували багатомільйонні угоди та вигравали для наших Клієнтів найскладніші судові справи.
ОПЕРАТИВНІСТЬ високий професійний рівень адвокатів дозволяє швидко вирішувати поставлені перед нами юридичні задачі.
Для реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю потрібно вчинити наступні дії:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
Які документи потрібні для державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю?

Статут товариства, рішення засновника/засновників, заява про державну реєстрацію створення юридичної особи.

Яка сума адміністративного збору за державну реєстрацію юридичної особи?

За державну реєстрацію створення юридичної особи адміністративний збір наразі не справляється.

Чи обов’язково використовувати печатку юридичній особі у своїй господарській діяльності?

Ні, не обов’язково. В статуті юридичної особи повинен міститись пункт щодо використання або не використання юридичною особою печатки.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks