Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Імпорт та експорт товару неодмінно пов’язаний із необхідністю взаємодіяти з митними органами. Доки існують кордони і стягується мито при їх перетинанні товарами, доти будуть виникати спори з митними органами.

В умовах України постачання товарів в інші країни або, навпаки, імпорт товару із закордону, є доволі складним процесом. Ефективне вирішення митних питань (митна практика) має велике значення для збереження конкурентних переваг фірми, яка здійснює зовнішньоекономічну діяльність. Як експортери так і імпортери нерідко стикаються з проблемами під час перетину товарами митного кордону України.

Юридичні труднощі, з якими стикається бізнес у митній сфері, є різноманітними, починаючи від вимог працівників митниці про надання не передбачених законом документів та затримання завершення митного оформлення товару, закінчуючи безпідставним присвоєнням товару іншого коду.

Як приклад, є дуже поширеними випадки, коли не зважаючи на наявність всіх документів, необхідних для визначення митної вартості товару за ціною договору щодо товарів, які імпортуються, митниця коригує у сторону збільшення заявлену митну вартість, використовуючи так званий резервний метод, або ж метод визначення митної вартості за ціною на подібні (аналогічні) товари, що призводить до необхідності сплати надмірних сум митних платежів. Більше того, якщо митні органи вважатимуть, що імпортер навмисно зазначив інший код або вказав занижену митну вартість, до нього можуть бути застосовані штраф або навіть конфіскація товарів.

Спроби в досудовому порядку переконати митні органі в неправомірності їх вимог частіше за все не закінчуються позитивним результатом, оскільки за наявною практикою митні органи майже ніколи не визнають свої помилки, а компроміс є можливим, як правило, на умовах митниці. Тому краще, якщо Ви хоч раз зіткнулися з протиправними рішеннями, діями чи бездіяльністю з боку митниці, якнайшвидше оскаржувати їх.

Багаторічна митна практика адвокатів АО WinnerLex по вирішенню спорів дозволяє нам ефективно оскаржувати незаконні рішення чи дії митних органів як в адміністративному (досудовому) порядку до митного органу вищого рівня, так і в судовому порядку.

Окрім оскарження дій чи рішень митників, АО WinnerLex надає і інші послуги в галузі митного права, такі як супровід митних перевірок, вжиття заходів з метою захисту прав інтелектуальної власності за Митним реєстром об’єктів права інтелектуальної власності, супроводження процесу повернення надмірно сплачених митних платежів.

Наші експерти здатні розробити індивідуальний алгоритм вирішення різноманітних митних проблем. Адвокати АО WinnerLex можуть у стислі строки надати кваліфіковану та ґрунтовну письмову консультацію з митних питань, які у Вас виникнуть.

Фахівці:
prev
next
Послуги
ЧОМУ НАМ СЛІД ДОВІРЯТИ
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ одним із напрямів діяльності AO WinnerLex є вирішення спорів, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, у тому числі митних спорів, оскільки метою нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів.
ДОСВІД команда AO WinnerLex» має багатий досвід успішного вирішення великої кількості митних спорів різноманітних категорій та рівнів складності.
ЕФЕКТИВНІСТЬ високий показник позитивно вирішених юридичних задач підтверджується довірою наших постійних Клієнтів.
НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД знаходимо оптимальну стратегію з використанням нестандартних прийомів для досягнення цілей Клієнта.
ПРОЗОРІСТЬ ми завжди заздалегідь оцінюємо запит Клієнта і визначаємо реальні перспективи можливості позитивного вирішення питання і вартість нашої правової допомоги.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ персоніфікована і повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів і радників.
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ захист інформації Клієнта в режимі адвокатської таємниці; наявність права направлення обов’язкових для відповіді адвокатських запитів з метою отримання інформації, потрібної для вирішення питання Клієнта; компенсації судових витрат на правову допомогу адвоката у випадку необхідності звернення до суду.
ЛОЯЛЬНІСТЬ для постійних Клієнтів застосовуємо гнучку систему знижок і вводимо індивідуальні умови обслуговування.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД наші адвокати не користуються загальними шаблонами, а підбирають особливий підхід до вирішення конкретної ситуації і створюють окрему для кожного Клієнта стратегію захисту.
ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks