Відомості в Єдиному реєстрі адвокатів України

https://erau.unba.org.ua/profile/80338

Досвід:

  • До приєднання до команди WinnerLex Яровий Артем отримував досвід в Головному  управлінні Державної податкової служби України понад 8 років, впродовж останніх років обіймав посаду начальника відділу.
  • За часи роботи в Головному  управлінні Державної податкової служби України Артем супроводжував понад 500 судових справ зокрема, позапланові перевірки, планові перевірки, камеральні та фактичні перевірки, останній рік супроводжував справи щодо оскарження рішень комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
  • За результатом написання Яровим Артемом заяви про перегляд судового рішення Верховним Судом України та особистої участі в судових засіданнях, постанова Верховного Суду України увійшла в ТОП 10 рішень Верховного Суду України з податкових спорів за 2015 рік, висновки котрої вже понад 5 років є актуальними, та з висновками котрої погоджується Касаційний адміністративний суд в складі Верховного Суду.

Освіта:

У 2020 році здобув в Національній академії державного управління при Президентові України ступень магістра за спеціалізацією «Публічне управління та адміністрування».

У 2011 здобув в Київському Національному Економічному університеті ім. В. Гетьмана ступень магістра за спеціалізацією «Правознавства».

Знання мов:

Українська, російська, англійська