Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Сільське господарство є однією із провідних галузей економіки України. Успішне здійснення підприємницької діяльності в агросекторі не можливо без юридичного супроводу професійними юристами, оскільки вся без виключення діяльність агрофірми повинна здійснюватися у відповідності до вимог закону.

Так, для створення нової фірми чи придбання вже існуючого бізнесу потрібні знання у галузі корпоративного права. У разі залучення іноземних інвестицій для розвитку бізнесу треба розумітися у законодавстві про інвестиційну діяльність. Як будь-який бізнес, агрофірми мають вірно вести податковий облік та сплачувати податки у відповідні строки та у належному розмірі, що потребує знань з податкового права. У випадках експорту продукції за кордон чи імпорту сільськогосподарської техніки в Україну треба розбиратися в митному та зовнішньоекономічному праві. У разі неоплати контрагентом за поставлену продукцію виникає потреба подати до суду позов про стягнення боргу, що потребує знать до досвіду застосування господарського процесуального права. І цей список можна продовжувати і продовжувати.

Зрозуміло, що керівник агрофірми не може розумітися на всіх юридичних тонкощах різних галузей законодавства, оскільки його головною задачею є керування виробничим процесом та здійснення комерційної діяльності з метою отримання прибутку. Та навіть один штатний юрист на підприємстві не може ефективно вирішувати всі юридичні питання, що постають перед агрофірмою, оскільки одна людина не може однаково добре розбиратися в господарському, земельному, податковому, корпоративному, митному праві, одночасно знати всі тонкощі адміністративного та кримінального процесу. Тому найкращим рішенням у такому випадку є звернення до команди професіоналів – групи адвокатів та юристів, що здійснюють систематичне правове обслуговування агробізнесу.

АО WinnerLex на постійній основі обслуговує ряд аграрних фірм у різних регіонах України, відтак юридичне обслуговування агробізнесу є пріоритетним напрямком діяльності нашого адвокатського об’єднання.

Маючи багатий досвід розв’язання юридичних задач, що постають перед агробізнесом, фахівці АО WinnerLex напрацювали ефективні механізми вирішення різноманітних правових питань, які виникали у наших Клієнтів під час здійснення ними господарської діяльності. Ми також постійно відстежуємо та аналізуємо останні зміни у законодавство. Тому ми використовуємо завжди актуальний та ефективний підхід при вирішенні поставлених перед нами задач. У АО WinnerLex працюють фахівці, які спеціалізуються на різних галузях права – господарському, цивільному, податковому, митному, кримінальному праві, що дозволяє використовувати комплексний підхід до вирішення юридичних питань наших Клієнтів. Наприклад, оцінюючи договір купівлі-продажу нерухомості, ми можемо виявити та оцінити не тільки поточні ризики, але і можливості виникнення судових спорів в майбутньому, наявні податкові ризики.

Професіонали АО WinnerLex якісно відстоюють інтереси своїх клієнтів у випадках виникнення спірних ситуацій як з контрагентами, так і з контролюючими органами.

Основною метою нашої роботи з юридичного забезпечення діяльності аграріїв є комфортне ведення бізнесу нашими Клієнтами без їх відволікання на питання, які можуть бути вирішені компетентними юристами, оскільки ціллю нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів. З цієї причини в своїй роботі ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб оперативно прогнозувати можливі правові ризики у бізнес-проектах наших Клієнта та мінімізувати їх негативні наслідки.

АО WinnerLex здійснює як систематичну комплексну правову підтримку поточної господарської діяльності аграріїв, так і юридичний супровід під час реалізації окремих завдань і проектів.

Фахівці:
prev
next
Послуги
ЧОМУ НАМ СЛІД ДОВІРЯТИ
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ АО WinnerLex на постійній основі обслуговує десятки аграрних фірм у різних регіонах України, тому акумулюємо напрацювання ефективних рішень для вирішення юридичних проблем агробізнесу.
ДОСВІД наша компанія об'єднує адвокатів зі стажем роботи понад 40 років, в тому числі в контролюючих та правоохоронних органах.
ЕФЕКТИВНІСТЬ високий показник успішно вирішених юридичних задач підтверджується довірою наших постійних Клієнтів.
НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД знаходимо оптимальну стратегію з використанням нестандартних прийомів для досягнення цілей Клієнта.
ПРОЗОРІСТЬ ми завжди заздалегідь оцінюємо запит Клієнта і визначаємо реальні перспективи можливості позитивного вирішення питання і вартість нашої правової допомоги.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ персоніфікована і повна участь у кожному проекті відповідальних партнерів і радників.
СТАТУС АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ захист інформації Клієнта в режимі адвокатської таємниці; наявність права направлення обов’язкових для відповіді адвокатських запитів з метою отримання інформації, потрібної для вирішення питання Клієнта; компенсації судових витрат на правову допомогу адвоката у випадку необхідності звернення до суду.
ЛОЯЛЬНІСТЬ для постійних Клієнтів застосовуємо гнучку систему знижок і вводимо індивідуальні умови обслуговування.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД наші адвокати не користуються загальними шаблонами, а підбирають особливий підхід до вирішення конкретної ситуації і створюють окрему для кожного Клієнта стратегію захисту.
ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks