Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Оформлення спадщини на Україні можна поділити на кілька умовних етапів: вступ в спадок, отримання свідоцтва про право на спадщину, реєстрація права власності на спадщину.

Проте, в спадкуванні існує безліч нюансів: в черговості, в порядку оформлення та кількості необхідних документів тому, вступ в спадок і оформлення отриманих прав має відбуватися з урахуванням усіх юридичних тонкощів. Одна неточність здатна значно ускладнити процес переходу прав і обов’язків від спадкодавця до спадкоємців.

Спадкові справи – одні з найбільш складних, важких і болючих для всіх учасників процесу. Цей різновид судових тяжб, як правило, зачіпає інтереси людей, пов’язаних кровними узами. І навіть якщо спадкодавець заздалегідь  подбав про виявленні своєї волі, обділені його увагою родичі цілком можуть спробувати оскаржити винесене рішення. У таких делікатних справах усі сторони є уразливими для обмеження в правах. Саме тому, при виникненні будь-яких спірних питань, варто не вступати в полеміку, а звертатися за кваліфікованою юридичною допомогою до професіоналів своєї справи.

Фахівці Адвокатського об’єднання WinnerLex володіють усіма необхідними знаннями та досвідом для успішного вирішення виникаючих питань. Ми регулярно стежимо за оновленням нормативної бази документів і готові не тільки проконсультувати, але і надати реальну допомогу в найзаплутаніших і складних суперечках.

Фахівці:
prev
next
ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО ОФОРМЛЕННЮ СПАДЩИНИ В УКРАЇНІ включає в себе:

вступ у спадщину;

узаконення  успадкованого нерухомого майна;

доведення Вашого права на спадщину;

продовження терміну отримання спадщини;

доведення факту спільного проживання;

складання  і оформлення заповіту;

оскарження  існуючого заповіту або визнання  його недійсним;

встановлення певних юридичних фактів, які необхідні для прийняття спадщини;

відновлення  загублених документ щодо спадщини і т. д.

Наші професійні переваги
Конфіденційність вся інформація, яку Ви повідомите нам в ході справи буде оголошена тільки з Вашого дозволу. Після завершення ми гарантуємо захист від розголошення всіх Ваших даних, тому Ви можете повністю довіряти нам
Ефективність наша головна мета - допомога клієнтам у вирішенні існуючих проблем та їх профілактика в майбутньому. 90% клієнтів повертаються до нас знову при виникненні правових питань
Відшкодування витрат наша з Вами співпраця буде офіційно підтверджена. Ми працюємо тільки за договором, з усіма офіційними документами, тому Ви маєте право на відшкодування вартості наших послуг за рахунок Ваших опонентів у справі, у разі успіху
Професіоналізм висока кваліфікація і великий досвід дозволять Вам отримати найкращий результат по справі
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на запитання, які часто задаються
Що робити, якщо строк на прийняття спадщини пропущений?

Спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини повинен звернутися до суду з позовною заявою, у якій обґрунтувати причини пропуску строку, а суд в свою чергу може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.

Чи можна відмовитись від прийнятті спадщини?

Спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом шести місяців. Заява про відмову від прийняття спадщини подається нотаріусу.

За якою ставкою оподатковується спадщина?

Розмір податкової ставки для членів сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення – 0%. До першої черги відносяться: батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені, до другої черги: рідні брати та сестри,  баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.

Вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення, оподатковується за ставкою 5 %.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks