Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Наша компанія вже багато років спеціалізується на захисті саме роботодавців у трудових відносинах, а також представляє інтереси керівників товариств у трудових спорах. Досвід обслуговування бізнес-структур однозначно підтверджує, що якщо існують прогалини роботи підприємства у трудовій сфері, рано чи пізно цим можуть скористатися нелояльні до компанії працівники, недобросовісні конкуренти або контролюючі органи. Що в свою чергу може призвести як до тривалих судів, так до штрафів, кримінальної відповідальності та репутаційних втрат підприємства як сумлінного роботодавця.

Окремим фактором ризику на сьогодні є ще постійна, але часткова трансформація трудового законодавства. Майже кожен місяць приймаються численні поправки до трудового законодавства, відтак для того щоб бути з ними усіма обізнаними, потрібно постійно відслідковувати зміни, що є додатковим навантаженням на обсяг  роботи відділу кадрів, бухгалтерії або юридичної служби підприємства.

Відтак завчасне опрацювання професійними адвокатами ризиків в сфері трудового права та регулярне отримання консультацій з поточних питань трудових взаємовідносин на підприємстві допоможе максимально нівелювати численні проблеми та трудові конфлікти, а при виникненні трудових спорів – кваліфікована юридична консультація з трудового права та відповідна правова допомога сприятиме вирішенню з мінімальними фінансовими та репутаційними втратами.

Фахівці:
prev
next
Адвокати АО WinnerLex надають професійну правову підтримку роботодавцям та консультації, зокрема, з таких питань:

як правильно оформити працівника на неповний робочий час?

в яких випадках та як правильно укладати контракти?

як уникнути ризиків перекваліфікації з відносин за цивільно-правовими договорами на трудові?

як уникнути штрафів якщо працівник не йде до відпустки?

як правильно застосовувати дисциплінарні стягнення?

як правильно провести реорганізацію та скорочення штату?

як попередити трудові конфлікти?

як обрати правильну стратегію захисту у випадку трудового спора?

як підготуватися до перевірки Держпраці?

як правильно звільнити працівника, у тому числі за прогул чи порушення режиму захисту конфіденційної інформації?

як правильно діяти у випадку нарахування штрафів контролюючими органами?

Наші професійні переваги:
Швидкість юристи Адвокатського об’єднання «ВіннерЛекс» миттєво включаються у процес на будь-якому його етапі.
Зручність завдяки цілодобовому зв’язку, ми мінімізуємо будь-який ризик у ході трудових відносин як для працівника, так і для роботодавця.
Оперативність «швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких юридичних проблем.
Стабільність обслуговуємо українські, іноземні та міжнародні бізнес-структури з 2010 року, причому адвокатський стаж партнерів - з 1994 року.
Акцент на індустрію враховуємо особливості розвитку і ведення бізнесу конкретного клієнта.
Професіоналізм беремо участь в розробці трудових законопроектів, проводимо семінари з трудових спорів, є авторами публікацій з трудових спорів в авторитетних виданнях.
Ефективність високий показник вирішених трудових спорів, що підтверджується довірою постійних клієнтів.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на запитання, які часто задаються
Хто має право виносити догану або застосувати дисциплінарне стягнення до працівника?

У статті 147-1 Кодексу законів про працю України вказано, що орган, якому надано право приймати на роботу, має також право застосовувати дисциплінарні стягнення. Якщо на роботу працівника приймає уповноважена особа – керівник установи, то, відповідно, такою особою і застосовується дисциплінарне стягнення щодо працівника. Проте, керівник установи може передавати таке право іншій посадовій особі (наприклад, директору з управління персоналом або заступнику директора).

Чи можливо оформити відпустку для догляду за дитиною до трьох років батькові, у випадку, якщо мати вирішила вийти на роботу?

Так, на теперішній час трудовим законодавством передбачено, що батько дитини може оформити відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на підставі заяви, свідоцтва про народження дитини та довідки з місця роботи (навчання, служби) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення строку цієї відпустки (про що зазначено у ч. 4 ст. 20 Закону України «Про відпустки»).

Чи може особа самостійно захищати свої інтереси у суді у разі порушення її трудових прав?

Звісно, представляти інтереси в суді має право особа, права якої порушено. Проте, у разі вирішення трудового спору у судовому порядку краще забезпечити себе допомогою адвоката, який спеціалізується у трудовому законодавстві, в такому випадку шанси на перемогу значно збільшуються. Переваги надання адвокатом професійної допомоги і у тому, що адвокат наділений певними повноваженнями та правами, які можуть відіграти важливу роль при вирішенні трудового спору на вашу користь.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks