Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Нерідкими є ситуації, коли кримінальні провадження використовуються як засіб тиску на бізнес для отримання неправомірної вигоди чи для рейдерських атак. Також непоодинокими є випадки прийняття судами несправедливих ухвал чи вироків, з чим пов’язана наявність великої кількості апеляційних та касаційних скарг по кримінальним справам.

До такого розвитку подій добропорядна людина частіше за все не готова і через стрес та відсутність відповідних знань та досвіду не може прийняти вірних рішень з приводу свого захисту в рамках кримінального провадження. Тому якщо Ви чи Ваші близькі, партнери по бізнесу чи підлеглі, за безпеку яких Ви відповідаєте, стали фігурантами кримінального провадження, єдиним правильним рішенням є звернення за допомогою до професіонала – адвоката з ведення кримінальної справи, оскільки працювати проти Вас будуть також професіонали.

З іншого боку, адвокат потрібен і особам, потерпілим від злочинів, оскільки лише адвокат, як гарант прав потерпілого, може ефективно вести кримінальну справу та впливати на хід досудового слідства та процес розгляду справи в суді, і як наслідок, домогтися притягнення винних осіб до відповідальності, сприяти компенсації шкоди, спричиненої в результаті вчинення злочину.

Адвокати Адвокатського об’єднання WinnerLex спеціалізуються на наданні правової допомоги у кримінальних провадженнях по злочинам, які стосуються бізнесу, у сфері господарської діяльності, проти власності, злочинам у сфері службової та професійної діяльності, проти правосуддя, серед яких можна виділити такі категорії справ, як шахрайство, привласнення чи розтрата чужого майна, самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, перешкоджання законній господарській діяльності, протиправне заволодіння майном підприємства, ухилення від сплати податків та зборів, самоправство, зловживання владою або службовим становищем, завідомо незаконні затримання та тримання під вартою, порушення права на захист, невиконання судового рішення.

По вищевказаним категоріям справ ми надаємо допомогу як підозрюваному чи обвинуваченому, так  і постраждалому, свідку. Оскільки в результаті вчинення злочинів нерідко заподіюється майнова чи моральна шкоди, а Кримінальний процесуальний кодекс України передбачає можливість в рамках кримінального провадження вирішувати питання компенсації заподіяної шкоди, АО WinnerLex здійснює також надання допомоги цивільному позивачу та відповідачу у кримінальному провадженні.

Фахівці:
prev
next
Правова допомога адвоката по кримінальним справам включає в себе:

Комплексне ведення справи, починаючи від реєстрації відомостей у Єдиному реєстрі досудових розслідувань та початку досудового слідства та закінчуючи закриттям кримінального провадження, ухваленням виправдувального вироку.

Надання допомоги під час здійснення окремих слідчих дій, у томи числі під час обшуків та допитів.

Оскарження порушень закону правоохоронцями під час проведення обшуку, оскарження дій слідчого по вилученню під час обшуку майна шляхом складання та подання відповідних скарг, заяв про вчинення перевищень влади чи службових повноважень.

Оскарження дій, бездіяльності та рішень слідчого та прокурора на стадії досудового слідства.

Оскарження у випадках, передбачених законом, рішень слідчого судді на стадії досудового слідства.

Супроводження розгляду справи в суді першої інстанції як на стороні підсудного, так і на стороні потерпілого (цивільного позивача).

Оскарження вжиття чи невжиття запобіжних заходів.

Апеляційне та касаційне супроводження оскарження обвинувальних та виправдувальних вироків.

Наші професійні переваги
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у державних та правоохоронних органах, тому ми володіємо ефективними прийомами захисту по кримінальним провадженням.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ одним із головних напрямів діяльності АО WinnerLex є захист бізнесу від протиправних посягань з боку правоохоронних органів, у тому числі під час проведення обшуків та інших слідчих дій.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ команда АО WinnerLex має багатий досвід супроводження кримінальних справ, пов’язаних з бізнесом. Наші адвокати практикують застосування нестандартних рішень складних задач в процесі роботи, ретельно продумують стратегію захисту по кожній справі.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні проблем юридичного характеру, у тому числі пов’язаних з кримінальними провадженнями.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
Чи виключно підозрюваний та обвинувачений можуть користуватися допомогою адвоката?

Допомогою адвоката можуть користуватися не тільки підозрюваний та обвинувачений, а і постраждалий, цивільний відповідач та цивільний позивач. На стадії досудового слідства допомогою адвоката може користуватися також свідок та особа, якій здійсненням досудового слідства обмежуються її права (наприклад – власник приміщення, яке обшукується, власник майна, на яке накладено арешт).

Чи може бути захисником інша особа, аніж адвокат?

Захисником у кримінальному провадженні може бути виключно адвокат. Але, якщо підозрюваним, обвинуваченим є неповнолітній або особа, визнана у встановленому законом порядку недієздатною чи обмежено дієздатною, до участі в процесуальній дії разом з ним залучається його законний представник.  Як законні представники можуть бути залучені батьки (усиновлювачі), а в разі їх відсутності – опікуни чи піклувальники особи, інші повнолітні близькі родичі чи члени сім’ї, а також представники органів опіки і піклування, установ і організацій, під опікою чи піклуванням яких перебуває неповнолітній, недієздатний чи обмежено дієздатний. Про залучення законного представника слідчий, прокурор виносить постанову, а слідчий суддя, суд – постановляє ухвалу, копія якої вручається законному представнику.

Чи мають право правоохоронці обшукати приміщення без ухвали слідчого судді про надання дозволу на обшук?

За загальним правилом обшукати приміщення можна лише на підставі відповідної ухвали слідчого судді. Але, як виключення, слідчий чи прокурор має право до постановлення ухвали слідчого судді увійти до житла чи іншого володіння особи лише у невідкладних випадках, пов’язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. У такому випадку прокурор, слідчий за погодженням із прокурором зобов’язаний невідкладно після здійснення таких дій звернутися з клопотанням про проведення обшуку до слідчого судді.

Також вас може зацікавити
thanks