Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Юридичні податкові консультації є одним з основних видів правової допомоги, яку надають  професійні юристи    WinnerLex. У нашій практиці послугу консультація з податків потребують як підприємці, так і бухгалтери підприємств зі значним досвідом роботи. Адже для вирішення великого спектра питань з фіскальною службою самостійного вивчення теми та компетенції бухгалтера, найчастіше, недостатньо.

Головною цінністю  консультації податкового юриста  є глибоке розуміння та методичний аналіз практичного застосування норм податкового законодавства. Тому юридичні податкові консультації мають особливий попит у бізнес-середовищі.

Глибокі пізнання та практичний досвід  податкових юристів  WinnerLex є результатом багаторічного юридичного супроводу бізнесу. 

Юридична податкова консультація від АО WinnerLex – це спосіб поглянути на питання, що виникають у бізнесу, з точки зору практик податкових адвокатів і отримати практичні рекомендації, необхідну для прийняття рішень інформацію та опис можливих ризиків тих чи інших дій.

Консультація податкового юриста  для багатьох представників бізнесу є способом завчасної мінімізації податкових ризиків у господарській діяльності. Наприклад, перед стартом нового проєкту компанії або в процесі підготовки до проведення податкової перевірки.

Але у більшості випадків юридична податкова консультація адвоката стає необхідною при виникненні різноманітних проблемних ситуацій. У таких випадках юридична консультація з податків спрямована на те, щоб забезпечити клієнта об’єктивною інформацією щодо:

 • відповідності його діяльності вимогам податкового законодавства
 • правомірності дій та/або рішень податкових органів
 • можливості, строків та перспектив їх оскарження в адміністративному чи судовому порядку
 • інших можливих розв’язань проблем з податковою або мінімізації їх наслідків

Рекомендації податкових адвокатів WinnerLex слугуватимуть надійною основою прийняття управлінських рішень у будь-яких ситуаціях.

Найбільшим популярними є  і консультації податкового юриста з наступних питань:

 • розблокування податкових накладних;
 • порядок дій під час допуску та проведення податкової перевірки;
 • складання заперечень на акти податкової перевірки;
 • податкові спори;
 • оскарження податкових повідомлень-рішень
 • стягнення податкового боргу за позовом податкового органу
 • підбір оптимальної системи оподаткування нового бізнесу;
 • оптимізація оподаткування та податкове планування;
 • трансфертне ціноутворення;
 • відшкодування ПДВ;
 • консультації щодо особливостей справляння земельного податку, єдиного податку, декларування доходів;
 • оцінка та мінімізація податкових ризиків під час укладання угод, перевірка контрагентів;
 • специфіка оподаткування окремих видів договорів;
 • адміністративний арешт активів;
 • отримання індивідуальних податкових консультацій тощо.

 Залежно від ситуації    консультація  податкового юриста надається як в усній, так і в письмовій формах. Зрозуміло, що в усній формі податкова юридична консультація переважна щодо простих ситуацій. Але в усіх складних ситуаціях, наприклад, коли треба оскаржити рішення податкової, ми рекомендуємо отримувати податкові консультації у вигляді письмових юридичних висновків, які міститимуть всю необхідну інформацію. У такому разі всі висновки та їх обґрунтування завжди будуть під рукою і до них можна звернутись у будь-який зручний час.

При цьому важливим є те, що, на відміну від інших юридичних податкових консультантів, вся інформація, отримана юристтом від клієнта для аналізу та підготовки консультації з податків, захищається адвокатською таємницею.

Фахівці:
prev
next
Чому нам слід довіряти
КОМПЕТЕНТНІСТЬ володіючи великим досвідом роботи в податкових органах, наші податкові адвокати виграють навіть найскладніші податкові спори.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ беремо участь в розробці податкових законопроектів, проводимо семінари з податкових спорів, є авторами публікацій з податкових спорів в авторитетних виданнях.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких податкових проблем.
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у контролюючих та правоохоронних органах
СТАБІЛЬНІСТЬ обслуговуємо українські, іноземні та міжнародні бізнес-структури з 2010 року, причому адвокатський стаж партнерів - з 1994 року
АКЦЕНТ НА ІНДУСТРІЮ враховуємо особливості розвитку і ведення бізнесу конкретного клієнта
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задають
Що таке податкова консультація?

Податкова юридична консультація – це вид правової допомоги, яку надають адвокати Адвокатського об’єднання WinnerLex, які спеціалізуються на податковому праві. Основне завдання податкової юридичної консультації:

1) забезпечити клієнта об’єктивною та перевіреною інформацією:

– про нормативно-правове регулювання цікавих аспектів податкових правовідносин,

– про практику застосування відповідних норм законодавства податковими та судовими органами,

– про передбачені законодавством права та обов’язки платника податків та податкових органів,

2) запропонувати клієнтові якомога ефективніші та найменш ризикові варіанти дій у ситуації, що склалася.

Як отримати юридичну консультацію з податків?

Податкові консультації можна отримати звернувшись до будь-якого з офісів Адвокатського об’єднання Winnerlex:

У Києві за номером +380 (096) 796 00 99

Або у Дніпрі за номером +380 (099) 796 00 99

Наші податкові адвокати можуть надати як усну податкову консультацію у процесі зустрічі в одному з наших офісів, так і письмовий юридичний висновок з питань, які потребують детального вивчення.

Де в Києві надаються консультації з податків?

Для отримання юридичної податкової консультації у м. Києві Ви можете звернутись до офісу Адвокатського об’єднання WinnerLex, який розташований у центральній частині міста у Шевченківському районі на вулиці Івана Драча (Некрасовській), б.6, офіс 15 (Лук’янівка).

Де в Дніпрі можна отримати консультацію з податків?

Для отримання юридичних податкових консультацій у м. Дніпро Ви можете звернутись до офісу Адвокатського об’єднання WinnerLex, що розташований у центральній частині міста Дніпра у Соборному районі на проспекті Науки (Гагаріна), б.115, оф. 26.

З яких питань консультують податкові адвокати?

Наші адвокати готові розглянути та знайти рішення саме для вашого типу бізнесу, з питань:

Також вас може зацікавити
thanks