Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Сільське господарство э однією з провідних галузей економіки України. Саме тому агробізнес оцінюється вітчизняними та іноземними інвесторами як привабливий. Водночас правове регулювання даної галузі, що стосується як податкового, земельного, так і антимонопольного та корпоративного права, залишається досить складним, оскільки норми вказаного законодавства постійно змінюються, а часом навіть протирічать одна іншій. Тому вказана правова нестабільність розцінюється потенційним інвестором як один із суттєвих ризиків інвестування в агробізнес.

Навіть на етапі створення нового підприємства постають питання, яку вибрати організаційно-правову форму з урахуванням питань ефективності корпоративного управління компанією та подальшого оподаткування. Низка юридичних питань постає і при придбанні вже існуючих компаній. Так, перед купівлею корпоративних прав в підприємстві перш за все необхідно виявити та оцінити існуючі ризики, як наприклад наявність судових спорів навколо підприємства, існування обтяжень на майно.

Враховуючи вказані обставини, на етапі створення нової або придбання діючої сільськогосподарської компанії необхідна допомога адвоката, що спеціалізується на наданні юридичних послуг агробізнесу.

Команда АО WinnerLex об’єднала кращих адвокатів, які здійснюють комплексний юридичний супровід діяльності сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств різних галузей агропромислового комплексу. Наші адвокати розуміють яким чином ведеться бізнес у аграрному секторі, тому ми пропонуємо найкращі шляхи вирішення юридичних питань.

Фахівці:
prev
next
СУПРОВОДЖЕННЯ СТВОРЕННЯ ТА ПРИДБАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КОМПАНІЙ включає в себе широкий спектр послуг, серед яких можна виділити:

Підбір оптимальної організаційно-правової форми ведення аграрного бізнесу;

Розробка статутних та інших корпоративних документів щодо створення та реєстрації аграрного бізнесу, правовий супровід взаємодії з органами влади;

Реєстрація сільськогосподарських компаній різних організаційно-правових форм;

Налагодження корпоративного управління в сільськогосподарському бізнесі;

Податкове планування діяльності агробізнесу;

Правовий аудит (Due Diligence) сільськогосподарських підприємств перед придбанням;

Супровід угод по відчуженню та набуттю корпоративних прав. Оформлення придбання єдиного (цілісного) майнового комплексу;

Отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію;

Консультування з питань оподаткування, виявлення та мінімізація можливих юридичних ризиків пов’язаних з купівлею-продажом сільськогосподарського підприємства, супроводження угод щодо купівлі-продажу активів.

Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ АО WinnerLex спеціалізується на юридичних послугах в аграрній сфері, оскільки здійснює системне юридичне обслуговування (аутсорсинг) ряду аграрних підприємств у різних регіонах країни.
ДОСВІД правники нашої компанії мають багатий досвід успішного юридичного супроводження створення та купівлі-продажу сільськогосподарських компаній.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ спеціалісти нашого адвокатського об’єднання мають успішний багаторічний досвід юридичного супроводу сільськогосподарського бізнесу, забезпечили юридичну складову під час втілення комплексних бізнес-проектів. Ми вміємо вирішувати нетипові проблеми та надскладні задачі, долати бюрократично-корупційні перепони для полегшення умов ведення Вашого бізнесу.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ відстеження нами поточних змін у законодавство у сукупності з вже накопиченим досвідом юридичного супроводження діяльності аграрних компаній дозволяє нам застосувати комплексний і завжди актуальний підхід при вирішенні юридичних питань, що виникають перед агробізнесом.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні проблем юридичного характеру під час створення та придбання сільськогосподарських компаній.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
У якій організаційно-правовій формі може бути створене сільськогосподарське підприємство?

Сільськогосподарське підприємство може бути створене у будь-якій організаційно-правовій формі, передбаченій законодавством (приватним підприємством, товариством з обмеженою відповідальність, приватним акціонерним товариством і т.д.).

На що перше слід звернути увагу при купівлі частки в сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю?

У відповідності до закону інші учасники товариства з обмеженою відповідальністю мають переважне право на придбання частки (частини частки) іншого учасника товариства, що продається третій особі. Учасник товариства, який має намір продати свою частку третій особі, зобов’язаний письмово повідомити про це інших учасників товариства та поінформувати про ціну та розмір частки, що відчужується, інші умови такого продажу. Якщо жоден з учасників товариства протягом 30 днів з дати отримання повідомлення про намір учасника продати частку не повідомив письмово учасника, який продає частку, про намір скористатися своїм переважним правом, вважається, що такий учасник товариства надав свою згоду на 31 день з дати отримання повідомлення, і така частка може бути відчужена третій особі на умовах, які були повідомлені учасникам товариства.

Яка має бути наступна дія після придбання частки в товаристві з обмеженою відповідальністю?

Після укладання угоди про придбання частки в товаристві з обмеженою відповідальністю необхідно звернутися до державного реєстратора для проведення державної реєстрації змін, пов’язаних із зміною складу учасників юридичної особи.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks