Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Успішна реалізація бізнес-проектів, що потребує взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування (ліцензування певних видів господарської діяльності, отримання дозволів на будівництво тощо) вимагає ефективної комунікації між Клієнтом та уповноваженим органом. Є необхідним налагодження позитивної взаємодії між бізнесом да органами державної влади та місцевого самоврядування, коли компанія використовує у своїй діяльності природні ресурси – воду, надра, землю. Не обійтись без взаємодії з цілим рядом держорганів, коли Ваш бізнес пов’язаний із зовнішньоекономічними операціями (взаємодія з митними органами, валютний контроль, здійснення інвестицій за кордон) або медичною практикою. Окрім того, прийняття того чи іншого нормативно-правового акту (постанови, наказу, інструкції) певним держорганом може докорінним чиним змінити правила провадження того чи іншого виду господарської діяльності, унеможлививши ведення бізнесу за старими налагодженими схемами. Зважаючи на вказані обставини, посилюється роль таких юридичних послуг для бізнесу як Government Relations (GR, взаємодія з органами державної влади).

GR послуги для комерційної компанії полягає в захисті інтересів бізнесу шляхом взаємодії з органами влади та місцевого самоврядування.

Спеціалісти Адвокатського об’єднання WinnerLex мають необхідні знання, досвід та комунікаційні можливості для ефективного діалогу бізнесу та влади.

Фахівці:
prev
next
Взаємодія з державними органами включає в себе широкий спектр послуг, серед яких можна виділити:

Розробка GR-стратегії компаній (стратегії взаємодії бізнесу з органами влади та місцевого самоврядування);

Представництво клієнтів в органах державної влади та місцевого самоврядування під час прийняття ними рішень, що впливають на здійснення бізнесу;

Моніторинг нормативного середовища, прогнозування змін в області законодавства і оцінка політичних ризиків (аналіз змісту та відстеження прийняття і набрання сили законопроектами, які впливають на правила здійснення бізнесу);

Консультування та сприяння входу іноземних компаній на ринок України;

Оскарження рішень, дій та бездіяльності органів державної влади і місцевого самоврядування та окремих посадових осіб;

Супровід та оскарження результатів перевірок.

Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ми надаємо юридичну підтримку бізнес-структурам різного напряму, відтак акумулюємо напрацювання ефективних рішень проблем бізнесу.
ДОСВІД наша компанія об’єднує адвокатів зі стажем роботи більше 40 років, у тому числі у державних органах.
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ одним із головних напрямів діяльності АО WinnerLex є захист бізнесу від протиправних посягань з боку державних органів, оскільки метою нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ команда АО WinnerLex має багатий досвід успішного вирішення великої кількості спорів з різноманітними держорганами різних категорій та рівнів складності.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «швидка юридична допомога» при виникненні проблем юридичного характеру при взаємодії з державними органами.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
У якому випадку потрібні послуги по взаємодії з держорганами?

GR послуги бля бізнесу можуть бути потрібні у наступних випадках:
– Робота компанії пов’язана з тарифами та квотами, які контролюються державними органами.
– Компанія здійснює постачання товару чи надання послуг у державному секторі економіки;
– Бізнес використовує природні ресурси: надра, воду, землю.
– Підприємницька діяльність підлягає державному нагляду (контролю) у сфері екологічної та промислової безпеки.
– Компанія здійснює зовнішньоекономічну діяльність.

Які можуть бути варіанти для подолання конфліктної ситуації з державним органом?

З метою вирішення конфліктної ситуації з держорганом чи окремим посадовим листом можна притримуватися різних стратегій, наприклад шляхом:
– проведення переговорів, листування та особистих зустрічей для досягнення компромісу, який би влаштував обидві сторони;
– оскарження до держоргану більш високого рівня;
– судового оскарження.

Які існують інші варіанти для захисту інтересів бізнесу від тиску держорганів, окрім адміністративного та судового оскарження?

З метою захисту бізнесу від адміністративного тиску з боку державних органів, окрім звернення зі скаргою до держоргану більш високого рівня чи з позовом до суду, є можливим звернутися зі скаргою до Ради бізнес-омбудсмена України, однією з ключових цілей якої є забезпечення ефективної системної комунікації бізнесу з владою, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також підприємствами, які перебувають у державній власності або підпорядковані державним органам.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks