Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Відповідно до вимог чинного законодавства України іноземці, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду, а також особи без громадянства можуть тимчасово перебувати на території України протягом наданого візою дозволеного строку перебування, але не більше ніж до останнього дня строку дії візи.

Громадяни держав з безвізовим порядком в’їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більше ніж 90 днів на впродовж 180-денного періоду  від дня контролю (якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України). Проте за наявності посвідки на проживання нерезидент може знаходитися у межах нашої держави постійно або ж тимчасово. При отриманні посвідки на проживання, іноземець має такі ж права, як і громадянин України за виключенням права на голосування та купівлі землі сільськогосподарського призначення.

Для отримання посвідки на постійне або тимчасове проживання, іноземець має зібрати необхідний пакет документів та подати його до будь-якого територіального підрозділу Міграційної служби. 

Досвідчені юристи АО WinnerLex мають багаторічну успішну практику з надання правової допомоги іноземним громадянам в отриманні посвідок на постійне проживання та посвідок на тимчасове проживання.

Фахівці:
prev
next
НАШІ ПОСЛУГИ З ОТРИМАННЯ ПОСВІДОК ВКЛЮЧАЮТЬ У СЕБЕ:

консультування щодо підстав отримання посвідки на проживання;

консультування щодо строку та особливостей перебування іноземців на території України;

укладання договору про добровільне медичне страхування;

отримання ідентифікаційного коду;

формування пакету документів, необхідного для отримання посвідки на проживання;

юридичне супроводження при подачі документів до Міграційної служби;

юридичне супроводження при отриманні посвідки на проживання;

юридичне супроводження клієнта для реєстрації місця проживання в Україні;

продовження строку перебування іноземця в Україні.

Наші професійні переваги
Стабільність обслуговуємо українські, іноземні та міжнародні бізнес-структури з 2010 року, причому адвокатський стаж партнерів - з 1994 року
Оперативність завдяки сформованому плану дій, нашим юристам вдається швидко здійснити процедуру отримання посвідки на проживання, починаючи із підготування пакету документів, закінчуючи отриманням документа іноземцем
Компетентність наші юристи слідкують за змінами у законодавстві, яке регулює перебування іноземців на території України, тому усі необхідні дії виконуються вчасно, в обумовлений законом термін
Спеціалізація ми знаємо, як скоротити Ваші витрати і час на очікування виготовлення посвідки на проживання в Україні. Будьте впевнені - кожен етап пройде для Вас без зайвого клопоту і непотрібних втрат
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на запитання, які часто задаються
Чи може подавати особа за довіреністю документи для отримання посвідки на проживання за відсутності іноземця?

Ні, документи для отримання посвідки іноземець подає самостійно, за бажанням, за супроводженням уповноваженої особи. Справа у тому, що при поданні документів на отримання посвідки на постійне чи тимчасове проживання, іноземця фотографують, щоб з допомогою посвідчення можна було візуально ідентифікувати особу. Крім того, відбувається верифікація іноземця з допомогою відпечатків пальців.  Така ж сама і процедура отримання посвідки на проживання. Іноземець виключно самостійно може отримати посвідку на проживання в Україні у зв’язку із тим, що необхідно проходити верифікацію з допомогою відпечатків пальців. 

Чи можна продовжити строк дії посвідки на тимчасове проживання?

Так, можна. Посвідка на тимчасове проживання може бути продовжена багато разів, шляхом її обміну. Слід пам’ятати, що документи на продовження необхідно подати до територіального підрозділу міграційної служби не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення терміну дії посвідки. 

Чи можливо отримати посвідку на проживання для особи, яка не досягла віку 16 років?

Так, можливо. Якщо особі, яка планує отримати посвідку на тимчасове або постійне проживання в Україні на момент подання документів не виповнилося 16 років, то такі документи подаються за підписом батьків особи, або ж опікунів особи, з якими вона проживає.

Які додаткові витрати, крім оплати державних зборів за отримання посвідки на тимчасове проживання, доведеться здійснити іноземцю?

Повний розмір витрат на отримання посвідки залежить від того, з якої підстави Ви отримуєте посвідку. Наприклад, за будь-якої підстави отримання посвідки іноземцю необхідно зробити ідентифікаційний код (робиться безкоштовно), зробити 2-3 копії нотаріального перекладу паспорта іноземця, підписати договір про добровільне медичне страхування тощо.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks