Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Як показує практика, перевищення терміну перебування в Україні є однією з найпоширеніших форм порушення міграційного законодавства. Особливо це стосується нерезидентів, громадянство яких дозволяє безвізовий в’їзд на територію нашої країни.

З мешканцями візових країн проста ситуація. Термін їхнього перебування в Україні чітко вказаний у візі. Зазвичай, у ній вказується кількість днів, які іноземець може провести на території України, кількість в’їздів і строк дії самої візи.

У випадку безвізового режиму, іноземець може  провести на території України не довше часу, передбаченого міжнародними угодами між Україною і країною їх походження. У більшості міжнародних угод це 90 днів протягом півроку.

Важливість своєчасного виїзду з України чи продовження законності перебування зумовлене санкціями, які застосовуються за порушення відповідних норм закону. 

Іноземці або особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України можуть продовжити строк свого перебування.

Адвокатське об’єднання WinnerLex пропонує Вам допомогу в продовження терміну перебування на території України, гарантуючи при цьому якісне виконання своїх обов’язків і ефективний результат.

Фахівці:
prev
next
ПРАВОВА ДОПОМОГА АДВОКАТА ПО ПЕРЕБУВАННЮ ІНОЗЕМЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ включає в себе:

консультація з питань продовження терміну перебування на території України;

правова допомога в складанні заяв та інших необхідних документів для продовження терміну перебування на території України;

представництво  інтересів в органах міграційної служби України в процесі подачі та отримання документів для продовження терміну перебування.

Наші професійні переваги
ОПЕРАТИВНІСТЬ наша команда юристів здатна з максимальною оперативністю включитися в роботу на будь-якому етапі процесу
ЕКСПЕРТНІСТЬ над вирішенням Вашого завдання будуть працювати фахівці, які є експертами саме в тих галузях, до яких належить Ваш проект
ЛОЯЛЬНІСТЬ отримати у нас консультацію і відповіді на виниклі питання Ви можете 7 днів на тиждень, будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, за допомогою Скайпу або при особистому візиті
ПРОАКТИВНІСТЬ бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків
ПОЗИТИВНА РЕПУТАЦІЯ підтверджується великою кількістю успішних проектів, а відтак - багаторічним обслуговуванням та рекомендаціями постійних клієнтів
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
Як можна продовжити строк перебування на території України?

Для того, щоб продовжити строк перебування на території України у іноземця повинні бути поважні причини, які закріплені законодавством України. Наприклад лікування, вагітність або пологи, догляд за хворим членом родини, оформлення спадщини, тощо.

Яка відповідальність за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні?

Відповідно до статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, тобто проживання без документів на право проживання в Україні, за недійсними документами або документами, термін дії яких закінчився, або працевлаштування без відповідного дозволу на це, якщо необхідність такого дозволу передбачено законодавством України, або недодержання встановленого порядку пересування і зміни місця проживання, або ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування, неприбуття без поважних причин до визначеного місця навчання або працевлаштування після в’їзду в Україну у визначений строк, а так само порушення правил транзитного проїзду через територію України, крім порушень, передбачених частиною другою цієї статті, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 гривень до 5100 гривень)

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks