Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

Процедура отримання дозволу на використання праці іноземців та осіб без громадянства фактично регулюється  Законом України «Про зайнятість населення».

Отримання дозволу на працевлаштування є невід’ємною частиною легальної трудової діяльності іноземних громадян в Україні, для цього роботодавець зобов’язаний отримати дозвіл від Державної служби зайнятості. 

Процес прийому на роботу іноземця та оформлення трудових відносин з ним сильно залежать від правового статусу іноземного громадянина. Роботодавцю необхідно знати, які документи для цього йому потрібні, і яким алгоритмом дій він повинен керуватися.

Працюючи в Україні, іноземці мають рівні з громадянами України права та обов’язки в трудових відносинах, якщо інше не передбачено законодавством України та міжнародними договорами України.

Фахівці АО WinnerLex володіють високими знаннями в трудовому праві, знають специфіку цієї галузі на своєму власному багаторічному досвіді та в постійній актуалізації чинного трудового законодавства.

Ви звертаєтеся до наших послуг, щоб витрачати менше часу на документи і більше на бізнес. Ми цінуємо Ваш час і знаємо скільки він коштує.

Фахівці:
prev
next
НАШІ ПОСЛУГИ З ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ІНОЗЕМЦЯ В УКРАЇНІ включають в себе:

надання юридичних консультацій з питань отримання дозволу на працевлаштування;

оформлення довіреності у нотаріуса;

отримання ідентифікаційного коду;

формування пакету документів, необхідного для отримання дозволу на працевлаштування (розроблення проекту контракту, переклад сторінок паспорта іноземця на українську мову, засвідчений нотаріально);

юридичне супроводження при подачі документів до Центру зайнятості; 

сплата державного мита.

Наші професійні переваги
Компетентність АО WinnerLex надає широкий комплекс якісних та кваліфікованих юридичних послуг, нас відрізняє чітка бізнес орієнтованість, високий професіоналізм, ультрасучасний підхід до вирішення всіх питань і побудова довірчих відносин з клієнтом
Швидкість ми розуміємо, що упущені терміни шкодять Вашому бізнесу. Тому виконуємо завдання в строк
Раціональність Ви звертаєтеся до наших послуг, щоб витрачати менше часу на документи і більше на бізнес. Ми цінуємо Ваш час і знаємо як оптимізувати зайві витрати.
Уважність ми уважно відносимось до кожного завдання, ми пишаємося тим, що велика частина Клієнтів повертаються до нас знову і знову!
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на запитання, які часто задаються
Які документи необхідні для отримання дозволу на працевлаштування?

Відповідно до статті 42-2 Закону України «Про зайнятість населення» наведено перелік документів для отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства та продовження його дії, а саме:

  1. заява за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України, в якій роботодавець підтверджує, що посада, на якій застосовуватиметься праця іноземця або особи без громадянства, відповідно до законів України не пов’язана з належністю до громадянства України і не потребує надання допуску до державної таємниці;
  2. копії сторінок паспортного документа іноземця або особи без громадянства з особистими даними разом з перекладом на українську мову, засвідченим в установленому порядку;
  3. кольорова фотокартка іноземця або особи без громадянства розміром 3,5 x 4,5 сантиметра;
  4. копія проекту трудового договору (контракту) з іноземцем або особою без громадянства, посвідчена роботодавцем.
Який термін дії дозволу на роботу іноземного громадянина?

Дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні можна оформити на термін від шести місяців до трьох років.

Чи можна продовжити дозвіл на працевлаштування?

За наявності підстав дія дозволу може продовжуватися необмежену кількість разів.

Заява про продовження дії дозволу подається роботодавцем до відповідного Центру зайнятості, не пізніш як за 20 календарних днів до закінчення строку дії такого дозволу.

Які санкції передбачені за працевлаштування іноземця без дозволу?

За роботу в Україні іноземця без відповідного Дозволу на роботодавця покладається штраф у розмірі 83 500 грн. за одну особу, а на іноземця у розмірі від 1 700 грн. до 5 100 грн.

ТАКОЖ ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
thanks