Для правильного обрання юрисдикції необхідно враховувати чимало факторів, як наприклад, визначення основних цілей бізнесу, з’ясування податкового навантаження, встановлення умов співпраці з банківськими установами, врахування місця розташування бізнесу, його масштабів та сфери впливу.
Отже, якщо Ви маєте на меті запуск ІТ-проекту, бажаним є звернення до фахівців у сфері права, які спеціалізуються у вказаній сфері, а тому мають відповідні знання та практичний досвід щодо підбору іноземної юрисдикції для реєстрації нерезидентів.
Юристи АО WinnerLex мають багаторічний досвід роботи із ІТ-компаніями, підбираючи індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Наша команда вирішую найскладніші юридичні задачі в інтересах наших Клієнтів, що полегшує їм шлях до досягнення їх мети, оскільки основною метою нашої діяльності є забезпечення ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів.
надання консультацій щодо вибору іноземної юрисдикції для реєстрації бізнесу;
реєстрація суб’єктів господарювання;
визначення типу компаній;
визначення організаційно-правової форми компанії;
складання різної складності договорів;
аналіз юрисдикції реєстрації компанії;
аналіз законодавства юрисдикції реалізації проекту (територія країн, де компанія фактично здійснюватиме свою діяльність);
аналіз законодавства країни, резидентом якої є засновник (власник) компанії.


Для українських банківських установ неспівпадіння країни реєстрації компанії та країни відкриття рахунків може вважатися ознакою сумнівної фінансової операції, адже Україна є учасницею плану BEPS(Base erosion and Profit Shifting) з протидії розмиванню бази оподаткування та виводу доходу з-під оподаткування, що обумовлює налагодження автоматичного обміну податковою інформацією між країнами


Якщо Ви вирішили підібрати юрисдикцію для реєстрації нерезидента, слід пам’ятати, що найпершим кроком до вчинення реєстрації компанії є чітке розуміння цілей, спрямувань роботи, основного виду діяльності компанії. Зважаючи на ці рекомендації, та орієнтуючись на складений бізнес-план можна буде вибудувати модель майбутньої компанії, прорахувати всі ризики, визначити сильні та слабкі сторони.








Важливу роль відіграють декілька факторів: географія введення бізнесу, вид діяльності, мінімальний статутний капітал, відкриття банківських рахунків, податковий режим.
Офшорна юрисдикція – це юрисдикція, у якій повністю відсутні податкові зобов’язання, а низькоподаткова – коли податкові зобов’язання існують, проте їх розмір не значний.
Державні органи, включаючи податкові, активно слідкують за IT-проектами, реальною присутністю компаній в країні реєстрації, місцем здійснення їх діяльності, а також за транзакціями таких компаній, щорічною здачею звітності і сплатою податків, тому необхідно виконувати усі вимоги законодавства, постійно слідкувати за його змінами та, бажано, залучити до вирішення складних питань спеціалістів у відповідних галузях права.