Давид Чуш (послуги для нерезидентів)

Із 5 юридичних компаній, лише Віннерлекс залишили приємні враження!

1) порадувала компетентність юриста, оскільки всю інформацію щодо процедури оформлення документів я дізнався з першої розмови;

2) фахівець швидко реагував на кожен мій запит. І в цілому, комунікація з фахівцем протягом усього процесу велася доволі комфортно, попри те, що спілкувалися ми лише онлайн.

Але ключовим було те, що зі мною тримали зв’язок до переможного кінця – досягнення фінальної мети, задля якої я готував ІПН та інші документи.

ТОВ «НТЦ «Топстар»

Вибір ТОВ «НТЦ «Топстар» припав ще у 2011 році на юридичну компанію «ВіннерЛекс» завдяки позитивним відгукам про її роботу від наших партнерів. За весь час співробітництва з компанією «ВіннерЛекс» хочеться відзначити:

  • професіоналізм юристів компанії;
  • високий ступінь відповідальності при вирішенні різного роду питань: юридичних та економічних;
  • готовність взятися за будь-яку складну справу та довести її до логічного завершення;
  • впевненість в успіху;
  • налаштованість на позитивний результат.

Завдяки злагодженій роботі команди фахівців ТОВ «Юридичної компанії «ВіннерЛекс» були виграні судові спори, що істотно вплинуло, як на імідж компанії, так і на позитивний економічний результат.

Директор                                                                                        І.А. Крупій

ПрАТ «Спецсплав»

Коли в 2012 році наше підприємство відчуло тиск на бізнес колишньої влади через податкові органи, нам, для захисту від необґрунтованих значних штрафів, знадобилася допомога професійних юристів. Такими виявилися фахівці юридичної компанії WinnerLex.

Практичний досвід, широкий кругозір, нестандартний підхід, систематичний моніторинг законодавства та його глибокий аналіз, швидкість у прийнятті, часом несподіваних рішень – все це далеко не повний перелік професійних навичок співробітників компанії, які дозволяють досягти поставленої мети.

З повагою,

Генеральний директор                                                                  О.Я. Кірнос

ТОВ «Контрактус»

3 юридичною компанією «WinnerLex» ми познайомились в 2010 році. При обставинах, які наводили на думку, що все в нашому світі побудовано на несправедливості і залежить від примх представників контролюючих органів влади. Але іншої думки була директор юридичної компанії «WinnerLex» Анна Олександрівна Вінниченко. Вона виклала свою думку з цього питання, яке в майбутньому реалізувалось в юридичній позиції. I, як показала практика – юридична позиція була вибрана вірно. Судова справа була виграна завдяки вибраній правильній позиції і безумовно юридичного таланту Анни Вінниченко. Ще раз наголошую, тільки завдяки цим якостям.

Надалі наша компанія співпрацювала з компанією «WinnerLex» по іншим, більш приємним питанням, таким як відкриття Фірми, одержання ліцензій, консультативні питання по Податковому кодексу, тощо. Поставлені питання вирішувались юристами компанії «WinnerLex» в оговорений строк, з максимальним комфортом для Замовника.

Кажуть, що один талант не буває. Якщо людина має талант – то він багатогранний. Це, безумовно, відноситься до Анни Вінниченко. Крім того, що вона юрист найвищого рівня, вона ще й добра, чуйна людина, цікавий співрозмовник, неабиякий психолог, що не маловажно в такій роботі, в якій щодня приходиться зіштовхуватись зі складними ситуаціями, людськими долями.

Хочу подякувати Анні Вінниченко та її юридичній компанії за чуйність та високий професіоналізм.

Директор ТОВ «Контрактус»                                                   Григорчук О.В.

ТОВ ЕГ «Континент»

ТОВ ЕГ «Континент» співпрацює з ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс» з червня 2013 року.

За час співпраці хочеться відзначити високий професійний рівень фахівців компанії, які з великою відповідальністю ставляться до вирішення складних юридичних питань, що виникають в процесі діяльності нашої компанії і завжди готові боротися за позитивний результат.

Завдяки злагодженій роботі команди ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс» ТОВ ЕГ «Континент» були отримані позитивні результати з багатьох спірних питань.

Керівництво ТОВ ЕГ «Континент» при прийнятті рішень завжди прислухається до порад фахівців та готове і надалі співпрацювати з командою професіоналів ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс».

Директор ТОВ ЕГ «Континент»                                                        І.А. Юрченко

ПП Кудрявцева А.Ю.

У компанію WinnerLex звернулася абсолютно випадково, натрапивши на їх номер телефону в інтернеті і не пошкодувала. Справа стосувалася податкового штрафу, виписаного в податковій «зі стелі». Юристи спрацювали оперативно і професійно. Завдяки нестандартному підходу у вирішенні дуже складних питань і відмінне знання нашого законодавства допомогло Анні Олександрівні разом зі своєю командою відстояти мої права і виграти справу в суді. Але знаючи наші податкові органи, вони, не погодившись з рішенням суду подали до апеляційного суду. І тут професіоналізм хлопців показав себе на висоті. Справа була виграна.

Величезне спасибі WinnerLex за те, що в наш час є такі порядні і грамотні професіонали своєї справи. Удачі та успіхів.

ПП Кудрявцева А.Ю.

ПП «Електрозвармаш»

У наш час складно вести бізнес без порад досвідченого юриста. В результаті раптово виниклої необхідності, ПП «Електрозвармаш» довелося здійснити пошук такого.

Як прийнято в нашій країні, зазвичай покладаються на поради «бувалих». Так як вже довгий час наші партнери по бізнесу співпрацюють з юридичною компанією «ВіннерЛекс», то звернулися ми саме до них. І як згодом з’ясувалося – не дарма. В результаті нашої співпраці молодий амбітний колектив компанії показав професійний підхід і оперативність у вирішенні питань, що призвело до багаторазових виграних спорів з податковою.

При цьому, враховуючи наш довгий період співробітництва, юридична компанія «ВіннерЛекс» надає нам гнучкий тарифний план і завжди йде на зустріч, коли справа стосується лояльності у взаємовідносинах.

Але легко нам з ними співпрацювати не тільки тому, а ще й тому, що вони позбавляють нас від усіх проблем, пов’язаних з судами, податковими, реєстраторами, і ми економимо найдорожче – наше бізнес-час.

Директор ПП «Електрозвармаш»                                                          І.І. Леляков

ТОВ «Козятинська швейна фабрика»

Подяка

ТОВ «Козятинська швейна фабрика» вдячна компанії «WinnerLex» за професійну роботу та відстоювання інтересів нашого підприємства в Апеляційному суді міста Рівне.

Справа стосувалася правовідносин за кредитним договором з банківською установою. Ми звернулись до компанії «WinnerLex» на етапі Апеляційної скарги від банківської установи та отримали згоду захищати нашу позицію. Вся складність ситуації полягала в тому, що попередньо, справу вели інші юристи. Незважаючи на всі виклики нашої ситуації, команда юристів компанії «WinnerLex» швидко вивчила деталі справи, в режимі нестачі часу відпрацювала правову позицію, oбrpyнmyвала захист з врахуванням існуючої судової практики. Всі аргументи були підкріплені Законами України, які застосовані коректно.

Ведення справи відбувалося на високому професійному рівні, відповідально, з увагою до деталей та нерахуючись з часом.

Результатом справи став її виграш в Апеляційному Господарському суді.

Крім того, хотіли би окремо подякувати за юридичні консультації щодо різних аспектів діяльності нашого підприємства. Тим самим ми відчуваємо підтримку від компанії «WinnerLex», яка демонструє щиру зацікавленість в справах клієнта взагалі, a нe тільки в рамках окремої справи.

Щиро дякуємо за Вашу роботу та бажаємо Вам успіхів.

Директор

ТОВ «Козятинська швейна фабрика»     Мілінчук Ю.М.

ПП «КІРОВОГРАДСЬКИЙ МИТНИЙ ТЕРМІНАЛ»

Вих. № 10/11 від 10.11.2015 р.

Керівництву Юридичної компанії WinпerLex

Кіровоградська митно-брокерська контора — ПП «КІРОВОГРАДСЬКИЙ МИТНИЙ ТЕРМІНАЛ» висловлює щиру подяку Юридичній компанії «WinnerLex» за професійну допомогу у вирішенні ряду складних юридичних питань, що супроводжують ведення бізнесу в Україні. Висококваліфікованим спеціалістам Юридичної компанії «WinnerLex» успішно вдалось забезпечити супровід взаємовідносин ПП «KMT» з податковою інспекцією, зокрема, забезпечити оскарження незаконних висновків позапланової перевірки. Завдяки цій компанії ПП «КМТ» отримало надійну юридичну підтримку під час оскарження спірних документів податкового органу, завдяки чому була доведена відсутність порушень з боку ПП «КМТ».

ПП «КМТ» підтверджує, що Юридична компанія «WinnerLex» зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.

З повагою,  директор ПП «КМТ»  Міщенко Віктор Ігорович

ФОП Ілляшова Ганна Євгеніївна

Не одноразово приходилося чути, що в наш час нелегко вести підприємницьку діяльність без допомоги досвідченого юриста. До недавнього часу ми над цим не замислювались. А коли спіткала нас неприємність по роботі з митними органами, то за порадою друзів ми звернулися до Юридичної компанії «WinnerLex».

І як пізніше вияснилось, що звернулись ми саме туди, де нам змогли допомогти. Колектив Юридичної компанії показав професійний підхід та оперативність у вирішенні нашої проблеми. Маючи великий успішний практичний досвід, нестандартний підхід до вирішення питань, висококваліфікованим спеціалістам Юридичної компанії «WinnerLex» успішно вдалося забезпечити супровід взаємовідносин ФОП Ілляшова Г.Є. з митницею. Ми отримали надійну юридичну підтримку під час судових засідань, які всі закінчилися на нашу користь. Завдяки Юридичній компанії «WinnerLex» було доведено відсутність порушень з боку ФОП.

Висловлюємо колективу Юридичної компанії «WinnerLex» щиру вдячність за плодотворну співпрацю з нами, за їх професійне вміння, доброзичливість, порядність. Ми підтверджуємо, що Юридична компанія «WinnerLex» є надійним партнером з висококваліфікованими спеціалістами, які вміють швидко та якісно надавати юридичні послуги клієнтам та рекомендуємо всім при необхідності отримання юридичної допомоги звертатися до Юридичної компанії «WinnerLex».

3 повагою і найкращими побажаннями ФОП Ілляшова Ганна Євгеніївна.