review-logo

ФОП Ілляшова Ганна Євгеніївна

Ілляшова Ганна Євгеніївна

Не одноразово приходилося чути, що в наш час нелегко вести підприємницьку діяльність без допомоги досвідченого юриста. До недавнього часу ми над цим не замислювались. А коли спіткала нас неприємність по роботі з митними органами, то за порадою друзів ми звернулися до Юридичної компанії «WinnerLex».

І як пізніше вияснилось, що звернулись ми саме туди, де нам змогли допомогти. Колектив Юридичної компанії показав професійний підхід та оперативність у вирішенні нашої проблеми. Маючи великий успішний практичний досвід, нестандартний підхід до вирішення питань, висококваліфікованим спеціалістам Юридичної компанії «WinnerLex» успішно вдалося забезпечити супровід взаємовідносин ФОП Ілляшова Г.Є. з митницею. Ми отримали надійну юридичну підтримку під час судових засідань, які всі закінчилися на нашу користь. Завдяки Юридичній компанії «WinnerLex» було доведено відсутність порушень з боку ФОП.

Висловлюємо колективу Юридичної компанії «WinnerLex» щиру вдячність за плодотворну співпрацю з нами, за їх професійне вміння, доброзичливість, порядність. Ми підтверджуємо, що Юридична компанія «WinnerLex» є надійним партнером з висококваліфікованими спеціалістами, які вміють швидко та якісно надавати юридичні послуги клієнтам та рекомендуємо всім при необхідності отримання юридичної допомоги звертатися до Юридичної компанії «WinnerLex».

3 повагою і найкращими побажаннями ФОП Ілляшова Ганна Євгеніївна.