review-logo

ТОВ «Контрактус»

Григорчук О.В. Директор ТОВ «Контрактус»

3 юридичною компанією «WinnerLex» ми познайомились в 2010 році. При обставинах, які наводили на думку, що все в нашому світі побудовано на несправедливості і залежить від примх представників контролюючих органів влади. Але іншої думки була директор юридичної компанії «WinnerLex» Анна Олександрівна Вінниченко. Вона виклала свою думку з цього питання, яке в майбутньому реалізувалось в юридичній позиції. I, як показала практика - юридична позиція була вибрана вірно. Судова справа була виграна завдяки вибраній правильній позиції і безумовно юридичного таланту Анни Вінниченко. Ще раз наголошую, тільки завдяки цим якостям.

Надалі наша компанія співпрацювала з компанією «WinnerLex» по іншим, більш приємним питанням, таким як відкриття Фірми, одержання ліцензій, консультативні питання по Податковому кодексу, тощо. Поставлені питання вирішувались юристами компанії «WinnerLex» в оговорений строк, з максимальним комфортом для Замовника.

Кажуть, що один талант не буває. Якщо людина має талант - то він багатогранний. Це, безумовно, відноситься до Анни Вінниченко. Крім того, що вона юрист найвищого рівня, вона ще й добра, чуйна людина, цікавий співрозмовник, неабиякий психолог, що не маловажно в такій роботі, в якій щодня приходиться зіштовхуватись зі складними ситуаціями, людськими долями.

Хочу подякувати Анні Вінниченко та її юридичній компанії за чуйність та високий професіоналізм.

Директор ТОВ «Контрактус»                                                   Григорчук О.В.