review-logo

ТОВ «Козятинська швейна фабрика»

Мілінчук Ю.М. Директор ТОВ «Козятинська швейна фабрика»

Подяка

ТОВ «Козятинська швейна фабрика» вдячна компанії «WinnerLex» за професійну роботу та відстоювання інтересів нашого підприємства в Апеляційному суді міста Рівне.

Справа стосувалася правовідносин за кредитним договором з банківською установою. Ми звернулись до компанії «WinnerLex» на етапі Апеляційної скарги від банківської установи та отримали згоду захищати нашу позицію. Вся складність ситуації полягала в тому, що попередньо, справу вели інші юристи. Незважаючи на всі виклики нашої ситуації, команда юристів компанії «WinnerLex» швидко вивчила деталі справи, в режимі нестачі часу відпрацювала правову позицію, oбrpyнmyвала захист з врахуванням існуючої судової практики. Всі аргументи були підкріплені Законами України, які застосовані коректно.

Ведення справи відбувалося на високому професійному рівні, відповідально, з увагою до деталей та нерахуючись з часом.

Результатом справи став її виграш в Апеляційному Господарському суді.

Крім того, хотіли би окремо подякувати за юридичні консультації щодо різних аспектів діяльності нашого підприємства. Тим самим ми відчуваємо підтримку від компанії «WinnerLex», яка демонструє щиру зацікавленість в справах клієнта взагалі, a нe тільки в рамках окремої справи.

Щиро дякуємо за Вашу роботу та бажаємо Вам успіхів.

Директор

ТОВ «Козятинська швейна фабрика»     Мілінчук Ю.М.