Відомості в Єдиному реєстрі адвокатів України

https://erau.unba.org.ua/profile/59567

Спеціалізація

Представництво інтересів юридичних та фізичних осіб в судах загальної юрисдикції, в господарських та адміністративних судах, господарське право, цивільне право, операції з землею та нерухомістю, податкове право.

Досвід

До приєднання до команди WinnerLex Григорій Чумас мав великий досвід роботи в компаніях енергетичної галузі на провідних позиціях, в тому числі, керівника юридичного відділу, а також багаторічний досвід юридичного супроводу економічної діяльності великого машинобудівного підприємства.
Має великий досвід успішного вирішення різних господарських і цивільних спорів, в тому числі, пов’язаних зі стягненням заборгованості, виконанням і розірванням договорів, визнанням і оскарженням прав на нерухомість, розробки правових схем реалізації бізнес-рішень, супроводу перевірок та оскарження рішень і дій контролюючих органів, супроводу примусового виконання судових рішень. Представляв інтереси груп машинобудівних підприємств, сільськогосподарських фірм, девелоперських компаній, підприємств енергетики в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, перед правоохоронними та контролюючими органами, органами державної влади та місцевого самоврядування.

Освіта

У 2004 році закінчив з відзнакою юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Членство в галузевих організаціях

З 2018 року є членом Національної асоціації адвокатів України та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

Знання мов

Українська, російська, англійська.