employee-image
Чехута Вікторія адвокат
Практики
Відомості в Єдиному реєстрі адвокатів України

https://erau.unba.org.ua/profile/62504

Спеціалізація

Представництво інтересів юридичних та фізичних осіб в судах загальної юрисдикції, в господарських та адміністративних судах, господарське право, цивільне право, митне право.

Досвід

До приєднання до команди WinnerLex Вікторія Чехута отримала професійний досвід працюючи на провідних посадах, в тому числі, керівника юридичного відділу, в структурі великої компанії в галузі енергетики.

Має значний досвід урегулювання питань, які виникають під час ввезення товарів в Україну, надання усних та письмових консультацій, підготування письмових висновків та роз’яснень.

Успішний захист інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій при розгляді митних спорів, в тому числі, про скасування рішень митниці про коригування митної вартості. Успішний захист інтересів клієнтів в судових спорах про визнання протиправними рішень та дій митних, податкових органів та органів місцевого самоврядування. Успішний захист інтересів при розгляді земельних спорів.

Освіта

В 2008 році закінчила Одеську національну юридичну академію.

Членство в галузевих організаціях

З 2018 року є членом Національної асоціації адвокатів України та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація юристів України».

Знання мов

Українська, російська, англійська.